در رویداد تحول دیجیتال چارگون اعلام شد: آغاز عصر بودجه‌ریزی مبتنی‌بر عملکرد

دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
وبینار مالی
در وبیناری که ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ برگزار شد، متخصصان حوزه مالی و حسابداری تلاش کردند به پرسش «تحول دیجیتال در مدیریت مالی چگونه اتفاق می‌افتد؟» پاسخ دهند.
تبلیغات

«۸۶ درصد از اسنادی که در سازمان‌های دولتی ثبت می‌شوند، اسناد مرتبط به تأمین اعتبار هستند.» در رویداد آنلاین مدیریت مالی این موضوع مطرح و عنوان شد که وجود یکپارچگی و ارتباط خودکار در سیستم‌هایی مانند حقوق و دستمزد، بودجه و اعتبارات، قراردادها و حسابداری مالی برای تحول دیجیتال در تمامی سازمان‌ها ضروری و الزامی است.

به‌گزارش روابط‌عمومی چارگون، در وبینار «تحول دیجیتال در مدیریت مالی سازمان‌ها» که ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ با همکاری شرکت چارگون و صندوق نوآوری و شکوفایی تهران برگزار شد، تحولات حوزه مدیریت مالی سازمان‌ها در سال‌های اخیر بررسی شد و متخصصان حوزه مالی و حسابداری تلاش کردند تا به سؤال «تحول دیجیتال در مدیریت مالی چگونه اتفاق می‌افتد؟» جواب دهند.

در این رویداد آنلاین، شاهین طبری، رئیس هیئت‌مدیره چارگون، اعلام کرد که مکانیزه‌شدن فرایندهای مالی برای تمام کسب‌وکارها الزام و ضرورت است. وی درادامه گفت:

یکی از تحولات بزرگی که در سال‌های اخیر در‌زمینه حسابداری بخش عمومی شکل گرفته، تغییر رویکرد حسابداری دولتی از حالت نقدی به تعهدی بوده است. مسعود عنوانی، مدیر راهکار مالی چارگون، با طرح این موضوع ادامه داد:

درادامه رویداد، دکتر علی‌رضا صراف، مدرس و نماینده رسمی مؤسسه حسابداری مدیریت استرالیا، درخصوص بودجه‌ریزی مبتنی‌بر عملکرد نظرات و تجربیات خود را این‌گونه بیان کرد:

او در‌ادامه در تعریف این اصطلاح گفت:

در بخش دیگری از وبینار، دکتر مسعود ابوالحلاج، عضو هیئت‌علمی ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، درباره مسیر تغییرات مالی در سازمان‌ها گفت:

سپس، او از تجربه خود در دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها و اقداماتی صحبت کرد که برای هوشمندشدن امور مالی انجام شده بود.

در‌ادامه خشایار رفعتی، مدیر توسعه هوش تجاری چارگون، درباره نقش BI در مدیریت مالی سخن گفت. پس‌از‌آن و در بخش نهایی رویداد، مخاطبان با طرح سؤالاتی از سخنرانان به مباحث مرتبط با موضوع وبینار پرداختند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

تبلیغات

نظرات

تبلیغات