برگزاری دوره آموزشی تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار (QA) با همراهی مدرسه داتین

یک‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
دوره آموزشی کاریار و داتین
کاریار با همراهی مدرسه داتین، دوره آموزشی تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار(QA) را ویژه افراد مستعد و علاقه‌مند ساکن مناطق کم برخوردار برگزار می‌کند.
تبلیغات

این دوره آموزشی که برای اولین‌بار با حمایت و همراهی مدرسه داتین برگزار می‌شود، از بخش‌هایی همچون آموزش تخصصی، آموزش مهارت‌های نرم و کارگاه جانبی تشکیل شده است. مدرسه داتین متشکل از تعدادی فرصت شغلی در سطح کار‌آموزی است و فرصتی برای ورود به بازار کار به‌شمار می‌آید.

دوره آموزشی تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار (QA) نیز در همکاری با این مدرسه شکل گرفته و دوره‌ای کاربردی خواهد بود که در آن افراد با مفاهیم و تکنیک‌های اولیه تست نرم‌افزار آشنا و برای بازار کار آماده می‌شوند.

همچنین، در پایان دوره به پنج نفر برتر این شانس داده می‌شود تا وارد فرایند مصاحبه و ارزیابی فنی مدرسه داتین شوند و درصورت موفقیت در این ارزیابی، برای شروع کارآموزی جذب شرکت داتین شوند.

طول دوره آموزشی تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار ۵۰ ساعت در نظر گرفته شده که شامل برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های تخصصی به‌همراه آموزش‌های عمومی همچون آموزش مهارت‌های نرم برای حضور در فضای کار است و از ۵ شهریورماه دو روز در هفته از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و در هفته چهارم آبان‌ماه به‌پایان می‌رسد.

فاطمه فخرآور، برنامه‌نویس تحقیق‌و‌توسعه داتین و پگاه فدوی، کارشناس ارشد تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار (QA) از مدرسان این دوره تخصصی هستند و قرار است در قالب کلاس آموزشی و کارگاه‌های جانبی اصول اولیه تست نرم‌افزار، انواع تست و Test Case را آموزش دهند. این مدرسان از افراد باسابقه در بخش تضمین کیفیت نرم‌افزار هستند.

همچنین آرش ولدخانی، مدیر پایش خدمات مانیتورینگ داده داتین، در این دوره با آموزش‌های مهارت نرم از‌جمله مدیریت تعارض، ارتباط مؤثر، هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی، همراه مهارت‌آموزان کاریار خواهد بود.

ظرفیت دوره ۲۵ نفر است و از‌آن‌جا‌که هدف کاریار توانمندکردن افراد مستعد و مشتاق از مناطق کم‌برخوردار است، فرایند غربالگری برای شرکت در دوره در نظر گرفته‌ شده است. مهلت ثبت‌نام در این دوره آموزشی تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ است که می‌توانید از‌طریق این لینک اقدام کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات