آسیاتک؛ از متنوع‌ترین خدمات اینترنت خانگی تا کامل‌ترین راهکارهای ارتباطی سازمانی

یک‌شنبه ۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷
مطالعه 1 دقیقه
آسیاتک در نمایشگاه الکامپ
آسیاتک؛ با جدیدترین روش‌های ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به کاربران خانگی و سازمانی و همچنین کامل‌ترین راهکارهای ارتباطی در نمایشگاه الکامپ حضور دارد.
تبلیغات

به گزارش روابط‌عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک؛ این مجموعه با جدیدترین روش‌های ارائه خدمات اینترنت پر سرعت به کاربران خانگی و سازمانی و همچنین کامل‌ترین راهکارهای ارتباطی در بیست‌وششمین دوره نمایشگاه الکامپ حضور دارد.

نمایشگاه الکامپ از امروز، چهارم تیر ۱۴۰۲ تا هفتم تیر در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود؛ علاقه‌‌مندان به فناوری‌های ارتباطی نوین، کاربران خانگی خدمات اینترنت، طرفداران بازی‌های آنلاین، اهالی صنعت IT و مدیران سازمان‌ها چه در بخش فناوری اطلاعات چه در سایر سطوح مدیریتی نیز می‌توانند با حضور در غرفه آسیاتک، به نیازهای ارتباطی و زیرساختی خود پاسخ درخور دهند.

امروزه آسیاتک در حوزه خدمات اینترنت پر سرعت توانسته، مجموعه کامل و متنوعی از خدمات اینترنت خانگی را که شامل: ADSL2+، TD-LTE، 4G، اینترنت مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) و بی‌سیم اشتراکی (OWA) می‌شود، گرد هم آورد. علاوه بر این، مستندات وبسایت «نت سنج» نشان می‌دهد، خدمات اینترنت آسیاتک نسبت به سایر اپراتورها از بالاترین سطح کیفیت برخوردار است.

بخش دیگری از خدمات آسیاتک، موسوم به راهکارهای ارتباطی سازمانی نیز، شامل: خدمات پهنای باند اختصاصی، خدمات مرکز داده ( از جمله میزبانی و اجاره سرور اختصاصی)، شبکه خصوصی مجازی(VPN) تلفن ثابت سازمانی (VoIP) موسوم به آسیاتل و پیامک (SMS)، سرور مجازی (VPS) و خدمات ابری (Cloud) می‌شود. مجموعه‌ای در هم تنیده و جامع که می‌تواند نیازهای درون و برون سازمانی در سایر حوزه‌ها اعم از فناوری، تبلیغات و ارتباطات را پایدار و پویا سازد.

البته ایده‌های فناورانه آسیاتک برای زندگی بهتر به این نقطه ختم نخواهد شد، همانگونه که امروز با راه‌اندازی مجموعه «تماشاخونه» میان فرهنگ و فناوری پیوند زده است، برای فردا نیز ایده‌های تازه‌ای را طراحی و عملی خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات