حضور رایتل در رویداد الکامپ ۲۰۲۳

شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹
مطالعه 1 دقیقه
رایتل در نمایشگاه الکامپ
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با حضور فعالان عرصه فناوری برگزار می‌شود و شرکت خدمات ارتباطی رایتل در این نمایشگاه حضور دارد.
تبلیغات

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با حضور فعالان عرصه فناوری از چهارم تا هفتم تیرماه برگزار می‌شود و شرکت خدمات ارتباطی رایتل با شعار «تحقق زندگی هوشمند» در این نمایشگاه حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور با محوریت «خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی» در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با اتکا به توان و دانش داخلی و ظرفیت‌سازی اقتصادی در الکامپ 2023 آماده خدمت‌رسانی به بازدیدکنندگان است.

غرفه رایتل در سالن 27 این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان، آماده ارائه آخرین سرویس‌ها، دستاوردها و محصولات در جهت پشتیبانی و ظرفیت‌سازی‌های نوآورانه مبتنی بر دانش ایرانی است.

رایتل با کمک به سازمان‌ها و شرکت‌ها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تأثیرگذار در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور است. در همین راستا با فعالیت در حوزه‌های سامانه پردازش پلاک هوشمند، مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل و ساختمان هوشمند شامل مدیریت هوشمند آب، انرژی و کشاورزی تلاش می‌کند در زمینه خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی نقش‌آفرین باشد.

همچنین بازدیدکنندگان با مراجعه به سالن‌های رایتل می‌توانند از طرحهای متنوع و بسته‌های تخفیفی ویژه، بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین رایتل می‌توانند از ساعت 8 تا 16در روزهای چهارم تا هفتم تیرماه به سالن‌های‌ 27، 9-8 و فضای باز جنوب سالن‌های 38 و 7 نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات