مدیرعامل جدید فلایتیو معرفی شد

شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
کامیار ایرانی مدیرعامل فلایتیو
به‌گفته‌ی مدیرعامل جدید فلایتیو، برنامه‌ی این شرکت استفاده از هوش مصنوعی در بخش خدمات پس از فروش است.
تبلیغات

در جلسه‌ی معارفه‌ی مدیرعامل جدید فلایتیو، برنامه‌های جدید این شرکت اعلام شد. به‌گفته‌ی کامیار ایرانی نسخه‌ی جدید سایت فلایتیو در تابستان امسال رونمایی می‌شود که در‌زمینه‌ی تجربه‌ی کاربری مشتری کیفیت بهتری ارائه خواهد داد.

ایرانی، مدیرعامل پیشین شرکت آمادئوس ایران، در جلسه‌ی معارفه‌ از سوابق کارش در این شرکت و نیز برنامه‌هایش برای فلایتیو سخن گفت.

ایرانی اعلام کرد که از حدود ده سال گذشته سرویس سفر آنلاین به‌واسطه‌ی ارائه‌ی محصول براساس نیاز مشتری شکل گرفته و توجه اصلی تا‌به‌حال بر نیازهای اساسی بوده است:

تمرکز امسال ما بر Costumer Discovery است تا آن دسته از نیازهای مخاطبان را مطالعه کنیم که به آن‌ها توجهی نشده است و نیازهای دیگری را بتوانیم پوشش بدهیم؛ نیازهایی مثل جست‌وجو بر‌اساس نیازهای مشتری که قصد داریم آن‌ها را ایجاد کنیم. در نسخه‌ی جدید فلایتیو، روی این نیازها بیشتر تمرکز می‌‌کنیم.

او افزود این شرکت قصد دارد با مطالعاتی در‌زمینه‌ی هوش مصنوعی از این فناوری در خدمات پس از فروش استفاده کند.

ایرانی به سفرهایی اشاره کرد که برای مشتریان پیچیدگی بیشتری دارد. وی گفت:

برخی از مسیرها در فرایند خرید پیچیدگی‌های بیشتری دارند و مشتری به مطرح‌کردن سؤالات بیشتری نیاز دارد. ما تصمیم گرفته‌ایم که در خدمات پس از فروش و پیش از فروش با ماشین لرنینگ آموزش‌هایی بدهیم تا بتوانیم به سؤالات مشتریان بهتر پاسجواب دهیم.

به‌گفته‌‌ی ایرانی، سؤالات مردم درباره‌ی سفر در دوران کرونا بیشتر درباره‌ی این بیماری و رفتار کشورهای مختلف درزمینه‌ی مدرک واکسن بود و این روزها مثلاً سؤالاتی درباره‌ی ویزا و پاسپورت می‌کنند که با فناوری جدید بهتر و راحت‌تر می‌توانند پاسخشان را دریافت کنند.

علی کشفی، هم‌بنیان‌گذار فلایتیو، هم اعلام کرد که به‌زودی گزارش دوسالانه‌ی این شرکت منتشر خواهد شد. وی گفت در سال ۱۴۰۱ در‌زمینه‌ی پروازهای داخلی رشد کمتری مشاهده شده است که اتفاقات سال گذشته در آن مؤثر بود؛ اما با‌توجه‌به اینکه سال ۱۴۰۰ متأثر از کرونا بود، برای آن رشد حاصل شده است. با‌این‌حال، نمی‌توان این سال را مبنا قرار داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات