درآمد اردیبهشت ماه تپسی؛ افزایش ۵۰ درصدی درآمد نسبت به فروردین ۱۴۰۲

دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶
مطالعه 1 دقیقه
تپسی درخواست تاکسی اینترنتی
تپسی در اردیبهشت۱۴۰۲ نسبت به فروردین ۲۳ میلیارد تومان افزایش درآمد داشته است؛ البته این رقم هنوز کمتر از رکوردی است که تپسی در اسفند۱۴۰۱ ثبت کرده بود.
تبلیغات

تپسی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ درآمدی بیشتر از ۷۳ میلیارد تومان را ثبت کرده که بیش از ۶۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از این درآمد حاصل از کميسيون دريافتی از سفيران بوده است. بر اساس آمارهای منتشرشده در سایت کدال، نزدیک به سه میلیارد تومان از این درآمد نیز از سرویس تلفنی تپسی به دست آمده است.

راه‌اندازی مجدد ۱۸۱ میلیون تومان از مجموع درآمدهای اردیبهشت ماه تپسی را تشکیل داده و ۱۲۶ میلیون تومان از این درآمد نیز از سوء‌پیشینه سفیران حاصل شده است. جریمه سفیران و مسافران و سایر درآمدها نیز به ترتیب ۱۰.۸ میلیون تومان و ۳۵۱ میلیون تومان از درآمدهای اردیبهشت ماه تپسی را شامل می‌شود.

درآمد ۷۳ میلیارد تومانی تپسی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در حالی به دست آمده که هنوز حدود هفت میلیارد کمتر درآمد این شرکت در اسفند ۱۴۰۱ بوده است. البته در مقایسه با اولین ماه امسال، این درآمد رشد بیش از ۲۳ میلیارد تومانی داشته است.

نکته دیگر در مورد درآمد دو ماه اخیر تپسی این است که درآمد این شرکت در فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۰۰ درصد شده است. یعنی در حالی که درآمد تپسی در مجموع دو ماه ابتدایی امسال ۱۲۲ میلیارد تومان بوده، این شرکت در فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۱ کمتر از ۶۰ میلیارد تومان درآمد به دست آورده بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات