با عدم‌ امکان تامین خدمت توکن‌های بهادار بورس از سوی مزدکس، تترلند عرضه این سرویس را متوقف کرد

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
مطالعه 1 دقیقه
تترلند
با گذشت دو روز از ارائه خدمت مبدل رمزارزی به توکن بهادار بورس، این خدمت به دلیل قطع سرویس مزدکس متوقف شد.
تبلیغات

درحالی که برای اولین بار امکان ارائه خدمت تبدیل مستقیم رمزارز به توکن بهادار بورس در صرافی تترلند امکان پذیر شده‌بود، مزدکس سرویس API معاملاتی توکن بهادار را مسدود کرد.

مجموعه مزدکس دلیل این تصمیم را مشکلات قانون‌گذاری از سمت سازمان بورس و اوراق بهادار کشور اعلام کرده‌است. در اعلام مزدکس عنوان شده «تفاوت در ماهیت ارائه سرویس» از سمت سازمان بورس و اوراق بهادار کشور مانعی برای ارائه این خدمت است، این درحالی است که پیش‌ازاین آگاهی از ماهیت سرویس وجود داشته‌است.

تترلند نیز در پی این تصمیم طی اطلاعیه‌ای که در سایت خود منتشر کرده‌است اعلام کرد عرضه این توکن‌ها را در نسخه جدید خود متوقف کرده است.

تترلند در ادامه این اطلاعیه با تاکید بر حفظ منافع کاربران خود اعلام کرد: با توجه به تعهد نسبت به کاربران محترم سازوکاری ترتیب داده شده تا خریدارن توکن‌های بهادار ذکرشده با مشکلی مواجه نشوند.

تترلند در این اطلاعیه متعهد شده کلیه کاربرانی که از روز شنبه۲۳ اردیبهشت لغایت دوشنبه۲۵ اردیبهشت توکن‌های بهادار را خریداری کرده‌اند دارایی‌شان در کیف پول حساب‌کاربری محفوظ است. این کاربران می‌توانند به محض تصمیم برای فروش با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرند و در هر زمان از شبانه‌روز درخواست بازخرید ثبت کنند. تترلند نیز براساس نرخ لحظه‌ای توکن‌ها در زمان اقدام کاربر برای بازخرید، این توکن‌ها را بازخرید می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات