بسته‌های ویژه رومینگ ایرانسل برای جام جهانی

شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
مطالعه 3 دقیقه
ایرانسل تعرفه‌ها و بسته‌های ویژه رومینگ این اپراتور برای جام جهانی قطر را اعلام کرد.
تبلیغات

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور با هدف تسهیل ارتباطات هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان و مسافران ایرانی کشور قطر در روزهای جام‌جهانی فوتبال، تعرفه‌ها و بسته‌های ویژه‌ای را برای این رویداد در نظر گرفته است. با این بسته‌ها کاربران ایرانسلی که به قطر سفر می‌کنند، می‌توانند با فعال‌سازی رومینگ، با هزینه‌‌ای مقرون‌به‌صرفه، به اینترنت دسترسی داشته باشند.

این خدمات در فاصله روزهای ۲۷ آبان تا ۲۸ آذر ۱۴۰۱، فعال شده و در تمامی مناطق تحت پوشش اپراتورهای ودافون (Vodafone) و اوردو (Ooredoo) در کشور قطر، برای تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل، دردسترس است.

طبق تعرفه‌هایی که ایرانسل اعلام کرده است، برقراری هر دقیقه تماس صوتی در کشور قطر با شماره قطری، برقراری هر دقیقه تماس صوتی از قطر با ایران و نیز دریافت هر دقیقه تماس تلفنی از ایران در کشور قطر، ۹ هزار تومان هزینه خواهد داشت. هزینه ارسال هر پیامک، دو تومان و هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه نیز دو هزار تومان خواهد بود.

تعرفه ایرانسل برای جام جهانی قطر

ایرانسل همچنین برای ایجاد امکان مدیریت بهتر حساب و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، سه بسته ترکیبی ویژه رومینگ را نیز دراختیار مشترکان خود قرار داده است که فعال‌سازی این بسته‌ها با شماره‌گیری کد دستوری #۴*۱۱۱۱* یا ازطریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، امکان‌پذیر است.

بسته ترکیبی اول، شامل دو گیگابایت اینترنت همراه، ۲۰ دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۲۰ پیامک و بسته ترکیبی دوم، شامل پنج گیگابایت اینترنت همراه، ۵۰ دقیقه تماس صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۵۰ پیامک است. این دو بسته، به ترتیب با قیمت ۳۹۰ هزار تومان و ۹۹۰ هزار تومان عرضه شده‌اند. بسته ترکیبی سوم نیز یک بسته ویژه مکالمه و پیامک، شامل ۹۰ دقیقه تماس صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۹۰ پیامک است که با قیمت ۴۹۰هزار تومان دراختیار مشترکان ایرانسل قرار گرفته است.

سرویس رومینگ ایرانسل برای جام جهانی قطر

بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال شبکه ایران، زمان حضور در کشور قطر، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است مشترکان ایرانسل در صورت نیاز، بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. همچنین لازم است که قبل از خروج از کشور، «امکان استفاده از خدمات رومینگ» روی حساب مشترکان فعال شود. فعال‌سازی «امکان استفاده از خدمات رومینگ»، با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱۱* یا ازطریق اپلیکیشن ایرانسل‌من امکان‌پذیر است.

شرکت ایرانسل همچنین توضیح داده است که روشن کردن گوشی تلفن‌همراه هیچ هزینه‌ای ندارد. دریافت پیامک نیز در مدت سفر رایگان است و هزینه تماس ورودی و خروجی، بر مبنای دقیقه و از زمان شروع مکالمه، محاسبه خواهد شد. بنابراین، در صورتی که تماس وارده، پاسخ داده نشود، هزینه‌ای بابت آن تماس منظور نخواهد شد.

مشترکان ایرانسل باید توجه کنند که با روشن کردن اینترنت رومینگ، اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن‌های تلفن‌ همراه، با هزینه رومینگ محاسبه می‌شود. بنابراین حتماً از غیرفعال بودن اتصال خودکار یا غیرضروری به اینترنت، در اپلیکیشن‌های خود اطمینان حاصل کرده و نیز برای پرهیز از هزینه‌های غیرضروری در هنگام حضور در کشور قطر، در تنظیمات پیام‌رسان‌های خود، دانلود خودکار ویدئو، عکس و فایل صوتی را غیرفعال کنند.

مشترکان ایرانسل باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره‌های ایرانی از خارج از کشور، لازم است پیش از شماره مشترک مدنظر خود، حتماً کد ۰۰۹۸ را شماره‌گیری کنند. ایرانسل پیشنهاد می‌کند تا مشترکان عزیز، شماره‌های مد نظر خود را با پیش‌شمارۀ ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره کنند تا در زمان برقراری تماس، سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات