رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل‌موبایل به بازار عرضه شد

شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
شاتل موبایل از عرضه رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۸ به بازار ارتباطات کشور خبر داد.
تبلیغات

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری 4G/LTE که پیش از این سیم‌‌کارت ‌های هوشمند خود را با رنج‌های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱، ۰۹۹۸۱۲، ۰۹۹۸۱۳، ۰۹۹۸۱۴، ۰۹۹۸۱۵، ۰۹۹۸۱۶ و ۰۹۹۸۱۷ به بازار عرضه کرده بود، اکنون رنج جدید ۰۹۹۸۱۸ را دردسترس متقاضیان قرار داده است.

شاتل موبایل تنها اپراتور تلفن همراه کشور است که با عرضه سیم‌کارت هوشمند علاوه بر ارائه خدمات اولیه ارتباطی شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، امکان اتصال خودکار به شبکه رادیویی هر سه اپراتور کشور را نیز برای مشترکین خود فراهم کرده است. سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل مداوم شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه را به صورت کاملاً خودکار و بدون نیاز به تنظیمات یا نصب اپلیکیشن اضافه، انتخاب می‌‌کند.

گفتنی است سال گذشته این اپراتور با هدف توسعه قابلیت‌های سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، راهکار «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» را در سراسر کشور پیاده‌سازی کرد تا مشترکین شاتل موبایل علاوه بر بهره‌مندی از انتخاب هوشمند شبکه بتوانند با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* یا با مراجعه به مدیریت اینترنتی حساب شاتل موبایل از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود مطلع شوند یا با تغییر شبکه رادیویی میزبان، از میان هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، شبکه مطلوب خود را انتخاب کنند.

از سایر خدمات متمایزی که اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود فراهم کرده می‌توان به قابلیت انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، اشتراک سرویس فیلم و سریال نماوا، تعرفه ویژه مصرف آزاد و ارائه متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت همراه و ترکیبی اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب و خرید شماره‌‌های رند و عادی رنج جدید می‌توانند علاوه بر امکان مراجعه حضوری به بیش از چهار هزار مرکز فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، ازطریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل یا تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ اقدام نمایند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات