جلسه معارفه سهام تپسی در فرابورس برگزار می‌شود

چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
جلسه معارفه سهام تپسی هفته آینده در شرکت فرابورس ایران برگزار خواهد شد. با برگزاری این جلسه، عرضه اولیه این شرکت صورت خواهد گرفت.
تبلیغات

طبق اطلاعیه‌ای که فرابورس منتشر کرده، جلسه معارفه مربوط به شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس که با نماد معاملاتی تپسی شناخته می‌شود، روز سه‌شنبه ۱۷ خرداد برگزار خواهد شد. همچنین در روز چهارشنبه ۱۸ خرداد، جلسه معارفه سهام تپسی و پاسخ به سؤالات مربوط به گزارش ارزش‌گذاری این شرکت به‌شکل آنلاین ازطریق تلویزیون اینترنتی واچار پخش خواهد شد.

نامه فرابورس برای جلسه معارفه سهام تپسی

با این اتفاق، به‌نظر می‌رسد عرضه اولیه تپسی نزدیک باشد؛ چراکه هر نماد بورسی که نزدیک به عرضه اولیه باشد و عرضه آن قطعی شده باشد، جلسه معارفه رسمی‌اش را سازمان فرابورس مشخص و اطلاع‌رسانی می‌کند.

تپسی، شرکت فعال در حوزه حمل‌ونقل هوشمند، به‌عنوان اولین شرکت استارتاپی نمادش در بازار دوم فرابورس پاییز سال گذشته درج شد. در آن زمان، اعلام شد که عرضه اولیه سهام شرکت تپسی بعد از افشای اطلاعات و انجام مباحث ارزشیابی انجام خواهد شد.

در‌نهایت نیز تا اواخر فروردین‌ماه سال جاری، خبری از عرضه اولیه سهام شرکت تپسی در بازار سرمایه منتشر نشد. بااین‌حال، مدیران این شرکت در نشستی خبری در ابتدای سال ابراز امیدواری کردند که عرضه اولیه سهام این شرکت می‌توند در سالی که به نام «اقتصاد دانش‌بنیان» نام‌گذاری‌ شده، اتفاق بزرگی باشد.

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی، پیش‌از‌این و در گفت‌وگو با زومیت اعلام کرده بود که پس از عرضه اولیه و فروش سهام تپسی، درآمد این اتفاق صرف رشد زیرساخت‌ها و ورود این شرکت به بازارهای جدید خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات