مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل نوروز امسال «هر روز» عیدی می‌گیرند

جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
شاتل موبایل به مشترکین سیم‌کارت‌های خود به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱، هر روز عیدی می‌دهد.

شاتل موبایل اعلام کرده که تمامی مشترکین این اپراتور، ۲۹ اسفند، هم‌زمان با تحویل سال ۱۴۰۱، ۳۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به‌عنوان عیدی دریافت می‌کنند. همچنین مشترکان شاتل موبایل در جشنواره نوروزی این اپراتور می‌توانند به مدت ۱۳ روز، اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف شگفت‌انگیز را به‌طور روزانه در قالب هدیه دریافت کنند.

شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه‏‌دهنده سیم ‌کارت هوشمند در کشور است که قابلیت اتصال خودکار به هر سه اپراتور اصلی را دارد و ضمن پاسخگویی به نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، با تحلیل مداوم شبکه‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین پوشش شبکه را به صورت خودکار انتخاب می‌کند.

این اپراتور در جدیدترین اقدام خود، جهت توسعه قابلیت‌های سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با پیاده‌سازی راهکار انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان، این امکان را برای تمامی مشترکین فراهم کرده تا با شماره گیری کددستوری #۸*۱* از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود مطلع شوند یا شبکه میزبان مطلوب خود را از میان سه اپراتور اصلی کشور انتخاب کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

مطالب مشابه

نظرات