برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ تا زمانی نامعلوم به‌تعویق افتاد

سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
مطالعه 1 دقیقه
براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰، برگزاری این رویداد به‌دلیل نگرانی‌های ناشی از شیوع سویه‌ی اومیکرون به‌تعویق افتاد.
تبلیغات

براساس اطلاعیه‌ی ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، بیست‌وششمین دوره از این رویداد بین‌المللی که قرار بود ۲۷ تا ۳۰ بهمن برگزار شود، باردیگر به‌دلیل نگرانی‌های موجود بر سر شیوع سویه‌ی اومیکرون به‌تعویق افتاد.

به‌تصمیم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، قرار بود تا پس از وقفه‌ای دوساله،‌ از ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود؛ اما برگزاری آن به‌دلیل نگرانی‌ها ناشی از شیوع کرونا، ابتدا تا شهریور و سپس تا بهمن به‌تعویق افتاد. حال، براساس اطلاعیه‌ی ستاد برگزاری الکامپ، برگزاری این رویداد به تاریخ نامعلومی در آینده موکول شده است.

در بخشی از متن اطلاعیه‌ی ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ چنین آمده است:

متأسفانه به‌علت شیوع ویروس کرونا که به قرمزشدن وضعیت استان تهران منجر شده است و با‌توجه‌‌به محدودیت‌های مقرراتی موجود، امکان برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ وجود نداشته و عملاً امکان برگزاری مجدد آن تا انتهای سال جاری نیز میسر نیست.

بدین‌ترتیب، به‌احتمال زیاد در زمان اندک مانده به پایان سال، شاهد برگزاری رویدادی با عنوان «الکامپ ۱۴۰۰» نخواهیم بود و بیست‌وششمین دوره‌ی این نمایشگاه بین‌المللی را در سال ۱۴۰۱ تجربه خواهیم کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات