هدایای ویژه ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد

هدایای ویژه ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد

ایرانسل، هدایای ویژ‌ه‌ی خود به مناسبت «روز مادر» و «روز پدر» را اعلام کرد. این هدایا شامل بسته‌ی اینترنت هدیه و بسته‌ی مکالمه‌ هدیه‌ی ایرانسلی است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت فاطمۀ زهرا (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیه‌ی بسته‌ی اینترنت داخلی و مکالمه‌ی ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.
مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل می‌توانند در روز ۳ بهمن مصادف با روز مادر یا ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ مصادف با روز پدر، بسته‌ی هدیه‌ی دو گیگابایتی اینترنت پرسرعت را فعال کنند. فعال‌سازی این بسته‌ی هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* یا مراجعه به بخش خرید بسته‌ی اینترنت پیشنهادی در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است. مهلت استفاده از این بسته‌ی اینترنت داخلی، پایان همان روز است.
همچنین مشترکان ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه‌ی ادامه‌ی آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. این هدیه، از ۳ بهمن (روز مادر) تا ۲۶ بهمن (روز پدر) قابل‌فعال‌سازی و استفاده است. این بسته، با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۱*۴۴۴۴* یا مراجعه به بخش خرید بسته‌ی مکالمه‌ی پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در‌ دسترس مشترکان ایرانسل است.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده