ایرانسل «جشنواره زمستانه برنامه‌نویسی» برگزار می‌کند

یک‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
ایرانسل نخستین «جشنواره زمستانه برنامه‌نویسی» را برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی برگزار می‌کند.
تبلیغات

ایرانسل نخستین «جشنواره زمستانه برنامه‌نویسی» را با تمرکز بر حوزه‌های «یادگیری عمیق با رویکرد بینایی ماشین»، «برنامه‌نویسی بلاک‌چین»، «زبان برنامه‌نویسی پایتون پیشرفته» و «آموزش پایتون برای نوجوانان» برگزار می‌کند. در این جشنواره، چهار دوره با عنوان‌های «بوت‌کمپ برنامه‌نویسی پایتون عمومی تا پیشرفته (آنلاین و حضوری)»، «بوت‌کمپ یادگیری عمیق با رویکرد بینایی ماشین (حضوری)»، «دوره جامع مفاهیم و برنامه‌نویسی بلاک‌چین (حضوری)» و «دوره برنامه‌نویسی پایتون برای نوجوانان (آنلاین)» طراحی شده و در دی و بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، «با‌‌توجه‌‌به پررنگ‌شدن نقش هوش مصنوعی و بلاک‌چین در کسب‌و‌کارهای مختلف، کارشناسان بر این باورند که زبان برنامه‌نویسی به زبان مشترک آینده تبدیل می‌شود و یادگیری برنامه‌نویسی در آینده نزدیک برای همگان ضروری خواهد شد. نظر به اهمیت این موضوع، آکادمی ایرانسل پس از برگزاری چند دوره آموزشی مختلف در همین زمینه، نخستین جشنواره زمستانه دوره‌های برنامه‌نویسی را برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند طراحی کرده و تلاش می‌کند با فراهم‌کردن فضایی راحت و اثربخش برای تمامی کاربران، حتی نوجوانان علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی، خلأ آموزشی موجود در این حوزه را به شکل مناسبی پر کند.»

آکادمی ایرانسل مرکز آموزشی مجموعه «ایرانسل لبز» است که با هدف توسعه جریان آموزشی مهارت‌محور، توانمندسازی مشتریان، مشارکت در خلق روش‌های نوین آموزش دیجیتال و عرضه عادلانه آموزش تأسیس شده است. آموزش‌های این آکادمی شامل «آموزش‌های تخصصی و نوآورانه برای توانمندسازی منابع انسانی شرکت ایرانسل»، «آموزش‌های مهارت‌محور در حوزه‌های تخصصی برای تأمین نیازهای علمی نیروهای انسانی در شرکت‌های همکار ایرانسل»، «آموزش دیجیتال برای مشتریان ایرانسل در گروه‌های تخصصی مدیریت حرفه‌ای و فناوری‌اطلاعات و ارتباطات» و «آموزش استارتاپ‌ها و فرایند شتاب‌دهی و ارائه خدمات منتورینگ» هستند.

دریافت اطلاعات بیشتر درباره آکادمی ایرانسل و ثبت‌نام در دوره‌‎های آموزشی، ازطریق وب‌سایت آن به نشانی labs.irancell.ir/p/13598/p امکان‌پذیر است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات