شاتل موبایل در نمایشگاه تلکام، قابلیت‌های جدید سیمکارت هوشمند خود را معرفی می‌کند

چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
مطالعه 2 دقیقه
شاتل ‏موبایل با معرفی فناوری‌‏های سیم‌‏کارت هوشمند خود در بیست و دومین نمایشگاه بین‌­المللی تلکام 2021 حضور می‏‌یابد.
تبلیغات

به گزارش روابط عمومی شاتل‏‌موبایل، در نمایشگاه تلکام که از ۲ تا ۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌‏شود، شاتل‌‏موبایل در سالن ۹-۸، محصولات و خدمات خود را به مشترکان شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد. برخی از این خدمات برای نخستین بار در ایران از سوی شاتل‌‏موبایل ارائه شده‌‏اند.

شاتل‌‏موبایل؛ ارائه‌دهنده‌ی سیم‌کارت هوشمند در کشور، در حالی در نمایشگاه تلکام حضور می‏‌یابد که به‌تازگی با هدف بهبود عملکرد و توسعه قابلیت‌های سیم‌کارت هوشمند خود از امکان «انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان» از طریق کدهای دستوری رونمایی کرده است.

مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل‏‌موبایل می‏‌توانند از طریق شماره‌گیری کد‌ دستوری #۸*۱* بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند. تمامی مشترکان سیم‏کارت‏‌های شاتل موبایل در ۲۱ استان کشور شامل خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل به این قابلیت دسترسی دارند. این خدمت به‌زودی در تمام ۳۱ استان کشور ارائه خواهد شد.

ارائه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها، فناوری «موبایل کانکت» برای احراز هویت از طریق سیم‏کارت و راهکار APN-VPN برای ارتباط درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از یک بستر امن، از جمله راهکارهای سازمانی شاتل‌‏موبایل است که صاحبان کسب‌و‌کار می­‌توانند در نمایشگاه تلکام با آن‌ها بیشتر آشنا شوند.

براساس اعلام روابط عمومی شاتل‌موبایل، علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل‏‌موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات