مستربلیط سرویس «هتل» خود را راه‌اندازی کرد

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
مطالعه 2 دقیقه
سرویس جدید «هتل» مستربلیط، سامانه آنلاین حوزه خرید آنلاین بلیت هواپیما و قطار و اتوبوس، به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
تبلیغات

آنطور که مدیر محصول سرویس جدید مستر بلیط، «هتل» مرداد ماه راه‌اندازی شده بود و هم‌اکنون به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. به گزارش روابط عمومی مستربلیط، عارفه افشارنژاد، مدیر محصول هتل با اعلام این خبر درمورد این امکان جدید مستربلیط گفت: «مستربلیط سرویس‌های متنوعی در زمینه خرید بلیت هواپیما و قطار و اتوبوس ارائه می‌دهد. برخی از مشتریان ما از تعداد خریدشان می‌توان دریافت که بسیار وفادار هستند و آن‌ها درخواست کردند تا این بخش را به سرویس خود اضافه کنیم. در این زمینه نیازسنجی هم صورت گرفته بود؛ اما به خاطر شیوع کرونا و محدودیت‌ها با احتیاط بیشتری برای راه‌اندازی این بخش پیش رفتیم.»

او ادامه داد: «۲۳ مردادماه بخش هتل راه‌اندازی شد؛ اما از نظر تأمین هتل ضعف داشتیم به همین خاطر در تلاش بودیم تا با برخی از تأمین‌کننده‌های قوی همکاری کنیم و این اتفاق در شهریورماه افتاد. ۲ ماه پیاده‌سازی API برای تأمین‌کننده‌ها به طول انجامید. بالاخره آبان‌ماه بخش هتل به‌طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.»

افشارنژاد در ادامه درمورد مزایای رقابتی مستربلیط با دیگر رقبای این بخش بیان کرد: «هم‌اکنون نسبت به رقبا قیمت‌های مناسبی داریم. کاربران با هرسلیقه و قیمتی از هتل پنج ستاره تا هتل‌هایی که قیمت مناسبی دارند، می‌توانند رزرو کنند. هنوز در حال مذاکره هستیم تا تأمین‌کنندگان بیشتری را جذب کنیم.»

به گفته افشارنژاد سرویس هتل مستربلیط تا این لحظه با ۷۰۰ هتل همکاری می‌کند. او همچنین بیان کرد: «در یکسری از شهرها اقامتگاه و بومگردی هم داریم؛ اما تمرکز اصلی ما روی هتل است. چون قرار است سرویس اقامتگاه به صورت جداگانه راه‌اندازی شود و انواع اقامتگاه‌‌ها و بومگردی‌ها زیرمجموعه آن بخش قرار می‌گیرند.»

افشارنژاد می‌گوید بیشترین فروش این سرویس در شهرهای تهران، مشهد، کیش، قشم، اصفهان و تبریز است. او تأکید می‌کند که این سرویس تقریبا درتمام شهرهای کشور فعال است و کاربران در انتخاب هتل با تنوع بالایی رو‌به‌رو هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات