تخفیف ایرانسل برای دریافت خدمات پلتفرم آموزش آنلاین دانا پلاس

تخفیف ایرانسل برای دریافت خدمات پلتفرم آموزش آنلاین دانا پلاس

مشترکان جدید پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل می‌توانند طرح‌های داناپلاس را از روز دانش‌آموز تا روز دانشجو با ۴۰ درصد تخفیف تهیه و فعال کنند.

ایرانسل اعلام کرده برای دریافت خدمات آموزشی از «داناپلاس»، پلتفرم آموزش آنلاین خود، ۴۰ درصد تخفیف درنظر گرفته است. این طرح‌ها شامل «A (۲۰ نفره)»، «B++ (۱۰۰ نفره)»، «F (۳۰۰ نفره)»، «A (۵۰ نفره)»، «C (۲۰ نفره)» و «B (۵۰ نفره)» می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این طرح‌های تخفیفی به‌مناسبت گرامی‌داشت روز دانش‌آموز و روز دانشجو و با هدف کمک به توسعه آموزش آنلاین در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا، از ۱۳ آبان (روز دانش‌آموز) تا ۱۶ آذر (روز دانشجو) برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال‌سازی و به‌مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی قابل استفاده است.

داناپلاس که اکنون یکی از پلتفرم‌های اصلی شبکه دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور است، ۱۴ مهرماه ۱۳۹۹ افتتاح شد. با یکپارچه‌سازی بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس با سامانه‌های مدیریت آموزشی، امکاناتی مانند برگزاری آزمون‌های آنلاین، ارسال انواع مختلف فایل، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه و بسیاری امکانات دیگر در دسترس مراکز آموزشی قرار گرفته است.

داناپلاس همچنین به‌منظور تسهیل در استفاده یکپارچه از سامانه‌های مدیریت آموزشی و بستر برگزاری کلاس‌های آنلاین، «رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API)» خود را ارائه کرده است. با استفاده از این امکان، مراکز آموزشی می‌توانند به‌آسانی سامانه مدیریت آموزشی خود را به بستر داناپلاس متصل کنند. به این ترتیب، مراکز آموزشی نیاز به ایجاد مجدد حساب کاربری برای دانش‌آموزان و معلمان و تعریف دوباره محتوای دروس نخواهند داشت. از این طریق، هر مرکز آموزشی می‌تواند سامانه مدیریت آموزشی خود شامل اطلاعات آموزشی دانش‌آموزان، دوره‌های آموزشی، آزمون‌های برگزار شده و بسیاری موارد دیگر را به بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس متصل کرده و از سرورهای قدرتمند داناپلاس برای برگزاری کلاس بهره‌مند شود. اطلاعات بیشتر در این زمینه، در بخش توسعه‌دهندگان در وب‌سایت داناپلاس به نشانی danaplus.net/developers در دسترس است.

داناپلاس همچنین امکان شخصی‌سازی برند، لوگو و فایل ارائه موجود روی صفحه را برای مؤسسه‌های آموزشی و اشخاص فراهم کرده است. با استفاده از این امکان، نام و لوگوی مؤسسه می‌تواند جایگزین اطلاعات مربوط به داناپلاس شود و کاربران، تجربه کاربری یکپارچه‌ای را تجربه کنند. علاقه‌مندان به ثبت‌نام و استفاده از امکانات پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین، جلسه آنلاین و وبینار داناپلاس، می‌توانند به وب‌سایت این پلتفرم به نشانی plus.danaapp.ir مراجعه کنند.

منبع ایرانسل

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده