شاتل موبایل از امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیم‌کارت‌های هوشمند رونمایی کرد

یک‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
شاتل موبایل از قابلیت انتخاب و تغییر دستی شبکه‌ی رادیویی میزبان در سیم‌کارت‌های هوشمند خود رونمایی کرد.
تبلیغات

درکنار پیاده‌سازی فاز جدید هوشمندی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل و هم‌زمان با افزایش قابلیت‌ها و دقت این فناوری نوآورانه، راهکاری فراهم شده تا مشترکین سیم‌کارت‌های این اپراتور در هر لحظه بتوانند ازطریق شماره‌گیری کد دستوری #8*1*، بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه‌ی رادیویی میزبان سیم‌کارت خود یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.

دسترسی به این قابلیت‌ها ازطریق کد دستوری هم‌اکنون برای اولین‌بار و به‌صورت آزمایشی برای مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در استان خوزستان راه‌اندازی شده و دسترسی به این خدمت جدید، به‌زودی در سایر استان‌های کشور نیز فراهم خواهد شد.

در این سرویس، مشترکین با شماره‌گیری کد دستوری #1*8*1* امکان استعلام و مشاهده‌ی شبکه‌ی رادیویی که درلحظه به آن متصل هستند، خواهند داشت و با شماره‌گیری کد #2*8*1* انتخاب و تغییر دستی شبکه‌ی رادیویی میزبان بین سه شبکه‌ی رادیویی تلفن‌همراه کشور امکان‌پذیر می‌شود. با شماره‌گیری #3*8*1* هم امکان بازگشت به حالت هوشمند و انتخاب خودکار شبکه‌ی رادیویی فعال می‌شود.

گفتنی است درصورت عدم فعال‌سازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه، با خروج مشترک از شهر محل سکونت خود یا درصورت افت فناوری شبکه‌ی انتخاب‌شده‌ی مشترک، قابلیت انتخاب هوشمند شبکه به‌صورت خودکار مجددا فعال می‌شود و برای استفاده از بهترین پوشش و فناوری شبکه، انتخاب شبکه به‌صورت خودکار انجام خواهد شد.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن‌همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه‌ی رادیویی تلفن‌همراه کشور را فراهم کرده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره‌ی ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه‌ کنند یا ازطریق شماره‌ی ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات