ایرانسل: درصورت اصلاح تعرفه، اینترنت ثابت بر بستر فیبر می‌دهیم

چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
مطالعه 2 دقیقه
مدیرعامل ایرانسل اعلام می‌کند که با اصلاح تعرفه و تغییر در پروانه همگرایی شبکه، می‌توانند اینترنت ثابت بر بستر فیبرنوری به کاربران ارائه کند.

به‌گزارش زومیت، مرداد امسال کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اصول حاکم بر صدور پروانه همگرایی شبکه و خدمات ارتباطی را تصویب کرد. بدین ترتیب اپراتورهای دارای پروانه خدمات ثابت و همراه می‌توانند با دریافت یک پروانه کامل، سرویس‌های خود را به صورت یکپارچه عرضه کنند. آنطور که بیژن عباسی آرند در نشست خبری پانزدهمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل به زومیت گفت، این پروانه برای ایرانسل به دلیل مشکلاتش جذابیتی ندارد.

عباسی آرند با اشاره به اینکه پروانه جدید همگرایی شبکه و خدمات ارتباطی کاملا مناسب ایرانسل است، چون مخابرات فیکس و همراه را همین حالا هم دارد، به زومیت گفت:

عباسی آرند در سخنرانی خود در پانزدهمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل، با اشاره به آماری اعلام کرد که تاکنون این اپراتور ۱۷۰۰ کیلومتر فیبرنوری در تمام استان‌های کشور دارد و در تلاش است تا این میزان را با ۶۵۰ کیلومتر دیگر گسترش دهد. با این اوصاف، عباسی در پاسخ به زومیت که از این فیبرنوری برای ورود به بازار اینترنت ثابت استفاده می‌کنند یا خیر، توضیح داد:

او در پاسخ به این سؤال زومیت که پروانه باید چگونه تغییر کند تا آن‌ها برای دریافت آن اقدام کنند، گفت:

عباسی تأکید می‌کند اگر این چند اصلاح اتفاق بیفتد، حاضر هستند با گرفتن پروانه جدید وارد بازار اینترنت ثابت شوند و اینترنت بر بستر فیبر به کاربران نهایی ارائه کنند. وی تأکید می‌کند آن‌ها درخواست و پیشنهادهای خود برای تغییرات در پروانه همگرایی را تقدیم رگولاتوری کرده‌اند و امیدوار هستند این پروانه اصلاح شود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود