کمک خرید فیدیبو برای دانش‌آموزان و دانشجویان

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
مطالعه 2 دقیقه
فیدیبو، پلتفرم آنلاین کتاب الکترونیکی و صوتی، با فرارسیدن سال جدید تحصیلی، برای دانش‌آموزان و دانشجویان کمک خرید کتاب‌های درسی و کمک‌درسی را فراهم کرده است.
تبلیغات

فیدیبو تصمیم گرفته در کمپین جدید خود با‌‌توجه‌‌به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به دانش‌آموزان و دانشجویان برای خرید کتاب‌های درسی و کمک‌درسی ۲۰ هزار تومان کمک خرید کتاب‌های الکترونیکی در نظر بگیرد. مصطفی میرنوری، مدیرمارکتینگ فیدیبو، در گفت‌وگو با زومیت اعلام می‌کند که هدفشان از اجرای این کمپین، افزایش الکترونیکی‌شدن کتاب‌های درسی است. به‌گفته او، ازآنجاکه ناشران به‌سمت الکترونیکی‌کردن کتاب‌های دانشجویان و دانش‌آموزان رفته‌اند، آن‌ها هم تصمیم گرفته‌اند که این کمپین را راه‌اندازی کنند.

به‌باور او، الکترونیکی‌شدن کتاب‌های درسی بسیار به‌صرفه و برای دانشجویان و دانش‌آموزان کم‌هزینه‌تر است. میرنوری در این باره به زومیت گفت: «نزدیک به دو سال است که ناشران کتب درسی شروع به همکاری با ما کرده‌اند و حالا درمقایسه‌با قبل کتاب‌های درسی و کمک‌آموزشی بیشتری با کمک ناشران الکترونیکی شده‌اند.»

او تأکید می‌کند که آن‌ها کل کتاب‌های درسی را پوشش نمی‌دهند و بیشتر سعی کرده‌اند کتاب‌های شاخص و پرطرفدار در بین دانش‌آموزان و دانشجویان را الکترونیکی کنند. آن‌طورکه میرنوری می‌گوید، بیش از ۱۰ هزار عنوان کتاب در زمین دانش‌آموزی و دانشجویی در فیدیبو به‌صورت الکترونیکی منتشر شده است.

او در پاسخ به این پرسش که «با‌‌توجه‌‌به قیمت گران کتاب‌ها درنظرگرفتن ۲۰ هزار تومان کمک‌هزینه برای دانشجویان و دانش‌آموزان کم نیست؟» گفت: «ما درباره اینکه چه مبلغی در نظر بگیریم، بسیاری فکر کردیم. اگر نگاه کنید، بسیاری از بن‌های خرید کتاب با حمایت دولتی به افراد داده می‌شود؛ ولی در این طرح تمام هزینه‌ها را ما بدون هیچ کمکی پرداخت می‌کنیم.» او ادامه داد: «قیمت کتاب‌های دانشجویی و دانش‌آموزی درمقایسه‌با کتاب‌های عادی وقتی که الکترونیکی می‌شوند، بسیار ارزان‌تر است و مبلغی که ما در نظر گرفتیم، کمک‌هزینه و بیشتر برای این است که این گروه تجربه کار با کتاب‌های الکترونیکی را داشته باشند.»

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات