همکاران سیستم از وب اپلیکیشن مجله دیجیتال رونمایی کرد

یک‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
مطالعه 2 دقیقه
همکاران سیستم اعلام کرده که از این پس تمامی محتواهایی را که پیش از این به‌صورت فیزیکی منتشر می‌کرد، در قالب وب اپلیکیشن «مجله دیجیتال»، به‌صورت الکترونیکی دراختیار علاقمندان قرار خواهد داد.
تبلیغات

مجله‌ی دیجیتال همکاران سیستم یک وب‌اپلیکیشن است که بخشی از محتواهای متنی، صوتی و تصویری همکاران سیستم در آن منتشر می‌شود. این مجله با هدف ایجاد فضایی برای دسترسی ساده‌ی مخاطبان به محتواهایی است که پیش از این به‌شکل چاپی یا فیزیکی منتشر می‌شدند.

همکاران سیستم اعلام کرده که از این پس بروشورها و ویژه‌نامه‌های اختصاصی خود را چاپ نکرده و همه‌ی این نشریات را ازطریق مجله‌ی دیجیتال دراختیار کاربرانش قرار خواهد داد. همچنین در شرایطی که جامعه درگیر بیماری کووید-۱۹ است و از تبادل‌های فیزیکی دوری می‌شود؛ انتشار این مجله دسترسی مخاطبان به محتواها را ساده‌تر می‌کند.

این مجله برای دسترسی روی موبایل و تبلت طراحی شده است و بدون نیاز به فرایندهای پیچیده‌ی نصب دردسترس است. بروشورهای همکاران سیستم به شکل اختصاصی در این مجله منتشر می‌شود و علاوه بر سادگی در دسترسی امکان جست‌وجو و ارسال به دیگران را هم دارد. ویژه‌نامه‌های اختصاصی همکاران سیستم که با نام «آیند» منتشر می‌شوند هم از این پس در مجله دیجیتال دردسترس هستند. تاکنون سه شماره از «آیند» در زمینه‌ی رایانش ابری، ERP و مدیریت فرایندهای کسب‌وکار منتشر شده است.

افزون‌بر این موارد، بخشی با عنوان «اخبار تکنولوژی» در این مجله وجود دارد. در این بخش روزانه دو خبر از دنیای فناوری اطلاعات در زمینه‌ی تکنولوژی‌های روز، نرم‌افزارهای سازمانی، گزارش‌ها و روندهای جهانی و اخبار شرکت‌های معتبر IT منتشر می‌شوند. این اخبار به شکل اختصاصی توسط همکاران سیستم تولید می‌شوند. اگر علاقه‌مندید که روزانه چند خبر از دنیای فناوری اطلاعات را در گوشی موبایل یا تبلت‌تان دراختیار داشته باشید، مجله دیجیتال همکاران سیستم را نصب کنید.

در آینده نزدیک محتواهای صوتی و تصویری هم در این مجله منتشر شده و دردسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات