بانک پارسیان و آیگپ، کارت هدیه‌ی دیجیتالی عرضه می‌کنند

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بانک پارسیان با همکاری پیام‌رسان آیگپ خبر از عرضه‌ی کارت هدیه‌ی دیجیتالی داده‌اند که برای دریافت آن نیازی به حضور در بانک یا دریافت نسخه‌ی PVC کارت نیست.
تبلیغات

بانک پارسیان و پیام‌رسان آیگپ طی همکاری مشترک از عرضه‌ی کارت‌های هدیه‌ی دیجیتال خبر دادند. این همکاری که طی چندماه گذشته آغاز شده، با هدف کاهش مراجعات مردم به بانک و همچنین کمک به حفظ محیط زیست به موجب کاهش مصرف کارت‌های PVC انجام پذیرفته است. البته به‌نظر می‌رسد با شیوع کرونا و خطر ابتلا به این ویروس که باعث شده بسیاری از مردم به قرنطینه‌ی خودخواسته بروند، این یکی از بهترین روش‌ها برای اعطای عیدی یا هدیه به مناسبت نوروز باشد.

براساس اطلاعات ارائه شده، کارت‌های هدیه‌ی دیجیتالی ارائه شده همچون کارت‌های هدیه‌ی معمولی دارای کد ۱۲ رقمی بوده و همچنین رمز اینترنتی نیز به‌همراه دارند. آیگپ با طراحی استیکر‌های متنوع با درنظرگرفتن مناسبت‌های مختلف این امکان را فراهم کرده تا کاربران کارت‌های هدیه‌ای که طراحی‌های متفاوتی دارند، آماده کرده و برای دیگران ارسال کنند. آیگپ که چندی پیش رقابتی را برای طراحی استیکر ترتیب داده بود، معتقد است با استفاده از این ویژگی، استیکر‌های این پیام‌رسان ایرانی به شکل کاربردی‌تری مورد استفاده قرار گیرند. 

کارت هدیه دیجیتال در صورتی که توسط شخص دریافت‌کننده فعال نشود با حفظ امنیت قابل انتقال به دیگران نیز است و این امکان برای ارسال کارت هدیه محیا شده است. بنابر اطلاعات ارائه شده توسط بانک پارسیان، کارت‌های هدیه‌ی دیجیتال شامل پرداخت کامزد صدور کارت فیزیکی هدیه نیز نمی‌شوند. 

این سرویس همچنین باتوجه به اتصال به سیستم شاهکار و دریافت تاییدات احراز هویت بانکی از امنیت بالایی برخوردار است و متقاضیان دریافت کارت هدیه با خیالی آسوده می‌توانند آن را برای خود تهیه کنند. ارائه‌ی درخواست و خرید کارت‌های هدیه‌ی دیجیتالی از طریق پیام‌رسان آیگپ و وب‌سایت این پیام‌رسان امکان‌پذیر است. 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات