شاتل موبایل برای مبارزه با کرونا با خیریه مهربانه همکاری می‌کند

شاتل موبایل برای مبارزه با کرونا با خیریه مهربانه همکاری می‌کند

شاتل موبایل اعلام کرده که برای مبارزه با شیوع کرونا در میان گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه با خیریه‌ی مهربانه همکاری می‌کند. 

ویروس کرونا به نگرانی این روزهای کشورمان تبدیل شده است، از این‌رو بسیاری از شرکت‌ها و نهادها در پی آن هستند تا به نوبه‌ی خود در راستای مبازره با این ویروس اقدام کنند. با توجه به افزایش تقاضا برای اقلام بهداشتی و افزایش قیمت‌ها، شاتل موبایل در راستای کمک به اقشار آسیب‌پذیر با خیریه‌ی مهربانه همکاری می‌کند. 

ورود و همه‌گیرشدن ویروس کرونا در کشور باعث شده تا علاوه بر کاهش اقلام بهداشتی موردنیاز برای پیشگیری از ابتلا، در صورت وجود نیز قیمت این کالاها با افزایش روبرو شوند؛ از این‌رو اقشار آسیب‌پذیر جامعه به دلیل ناتوانی در تهیه‌ی کالاهای بهداشتی بیش از دیگران در معرض ابتلا به کرونا هستند. شاتل موبایل اعلام کرده که در راستای تهیه ی اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده برای گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه، با خیریه‌ی مهربانه همکاری می‌کند. 

در این پروژه خیریه، سرمایه تامین شده صرف خرید اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش لاتکس، دستکش نایلونی، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح، شوینده، پد الکلی، دستمال کاغذی و سایر ملزومات شده تا در دسترس بسیاری از گروه‌های آسیب‌پذیر، از جمله خانواده‌های کم بضاعت، کودکان کار و افراد کم‌توان قرار گیرد.

شاتل موبایل امیدوار است با حمایت از این پروژه خیریه، جمع‌آوری کمک‌های نقدی کارکنان و مشترکین سیم‌کارت‌هایش و گسترش این مشارکت جمعی، در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، به سهم خود به سلامت هموط‌نان کمک کرده و باری از دوش جامعه پزشکی کشور بردارد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده