شاتل موبایل سیم کارت هوشمند رونمایی کرد

شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
مطالعه 1 دقیقه
شاتل موبایل دقایقی پیش اعلام کرد برای اولین‌بار در ایران سیم‌کارت هوشمند عرضه‌ کرده است.
تبلیغات

شبکه‌ی تلفن‌همراه شاتل موبایل با پیاده‌سازی راهکاری جدید و نوآورانه و برای اولین‌بار در ایران، «سیم‌کارت‌ هوشمند» رونمایی کرد. سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل مداوم و اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک و با برخورداری از قابلیت آنتن‌دهی هوشمند، باکیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند و بر‌این‌اساس، گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن‌همراه را برای مشترکان سیم‌کارت‌های خود فراهم می‌کند.

براساس این گزارش و با پیاده‌سازی فناوری نوآورانه یادشده، مشترکان شاتل موبایل در هر لحظه و براساس موقعیت جغرافیایی خود، به‌طور هوشمند به بهترین شبکه و قوی‌ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرارشان متصل می‌شوند و بهترین کیفیت و گسترده‌ترین پوشش فناوری‌های 3G ،3.75G ،4G/LTE و 4.5G کشور را در هر منطقه‌ تجربه خواهند کرد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب و خرید سیم‌‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل می‌توانند علاوه‌بر نمایندگان فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرند و فرایند ثبت‌نام و تحویل سیم‌کارت مقابل در منزل خود را انجام دهند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات