زبان کردی به آیگپ اضافه شد

زبان کردی به آیگپ اضافه شد

نسخه‌ی جدید پیام‌رسان آیگپ منتشر شد. شاخص‌ترین ویژگی این نسخه اضافه‌شدن زبان جدید کردی است. 

نسخه‌ی ۲.۰.۷ پیام‌رسان آیگپ با قابلیت‌های بهبودیافته و جدید منتشر شد. آیگپ اعلام کرد که در نسخه‌ی جدید تازه‌ترین خدمت خود در جهت حمایت از زبان‌های محلی کشور، زبان کردی را به امکانات خود اضافه کرد. هموطنان کردزبان می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات زبان برنامه، زبان کردی را انتخاب کرده و تجربه‌ای جدید را با آیگپ داشته باشند. این پیام‌رسان در کنار زبان‌های فارسی، انگلیسی، فرانسه، روسی، عربی و کردی، به‌زودی زبان آذری را نیز به امکانات خود اضافه خواهد کرد.

سرویس خبر نیز دیگر امکانی است که در نسخه جدید اضافه شده است. علاقمندان با عضویت در سرویس «اولین خبر» می‌توانند اخبار خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری را در لحظه دریافت کنند و در جریان اخبار روز ایران و دنیا قرار گیرند.

افزودن گالری تصاویر، ویدئو و موسیقی، افزودن امکان حذف فایل از حافظه در زمان حذف پیام از چت، افزودن انتخاب چندتایی در کلیک لیست مخاطبان و افزودن اشتراک‌گذاری مستقیم در صفحه‌نمایش تصاویر و ویدیوها از دیگر امکانات جدیدی است که به نسخه جدید آیگپ افزوده شده است.

آیگپ همچنین در این نسخه سعی بر بهبود عملکرد خود داشته است.

بهبود عملکرد ریپلای در زمانی‌که جست‌وجو فعال است، به‌روزرسانی عملکرد صفحه کانال‌های پرمخاطب، بهبود عملکرد نمایش ایموجی‌ها و بهبود عملکرد زبان دستگاه‌های اندروید ۷ و افزودن تمامی زبان‌های موجود در آیگپ به بخش پرداخت قبض از جمله این تغییرات است که باعث عملکرد بهتر آیگپ خواهد شد.


منبع igap

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید