شاتل موبایل به مناسبت عید غدیر و قربان ۷ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد

شاتل موبایل به مناسبت عید غدیر و قربان ۷ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد

شاتل موبایل به‌عنوان اپراتور مجازی تلفن همراه اعلام کرد که به مناسبت اعیاد غدیر و قربان به مشترکان خود هدیه می‌دهد. 

شاتل موبایل از اهدای اینترنت هدیه در روزهای عید قربان و عید غدیر به مشترکین سیم‌کارت‌های خود خبر داد. این اپراتور تلفن همراه‌با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش شماره منحصر‌به‌فرد ۰۹۹۸ و کد یک، در روزهای عید قربان و عید غدیر به کلیه‌ی مشترکین خود بسته‌ی اینترنت شاتل موبایل پلاس یک روزه هدیه می‌دهد.

براساس این گزارش، در روزهای اعیاد قربان و غدیر بسته ۶۵۰ مگابایت شاتل موبایل پلاس یک روزه به کلیه‌ی مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل هدیه شده و مشترکینی که از عید قربان تا روز عید غدیر، حداقل ۵۰۰۰ تومان تراکنش اعم از خرید شارژ یا بسته اینترنت از هر یک از درگاه‌های فروش این اپراتور انجام دهند، ۷ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس یک روزه دریافت خواهند کرد.

متقاضیان برای انتخاب شماره و خرید سیم‌ کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ با کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir یا یکی از ۱۵۰۰ نماینده فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه نمایند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان شاتل موبایل تماس بگیرند و سیم‌کارت با شماره انتخابی خود را در منزل تحویل بگیرند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده