رونمایی شاتل موبایل از بسته‌های جدید ترکیبی و مقرون‌به‌صرفه

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
شاتل موبایل از عرضه‌ی بسته‌های افزایشی جدید و مقرون‌به‌صرفه خود با افزودن دقایق مکالمه و پیامک خارج شبکه درکنار حجم ترافیک اینترنت همراه خبر داد.
تبلیغات

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه‌با پوشش سراسری 3G و 4G است. پیش از این، بسته‌های افزایشی ارائه‌شده به مشترکین شاتل موبایل تنها شامل اینترنت همراه، پیامک و مکالمه درون‌شبکه می‌شد و حالا این اپراتور تلفن همراه، با هدف پاسخ به نیاز ارتباطی مشترکین و عرضه‌ی مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های موبایل کشور، اقدام به عرضه‌ی این بسته‌های افزایشی جدید کرده‌ و تلاش کرده امکانات ارتباطی با کیفیت‌تر و مناسب‌تری در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

با عرضه‌ی این بسته‌های ترکیبی جدید و مقرون‌به‌صرفه، تمامی مشترکین قدیمی و جدید سیم ‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند با پرداخت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان از «بسته یک ماهه شامل یک گیگابایت اینترنت همراه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۱۰۰ دقیقه مکالمه برون شبکه به همراه ۱۰۰۰ پیامک درون شبکه و ۱۰۰ پیامک برون شبکه»، با پرداخت ۱۴ هزار تومان از «بسته یک ماهه شامل ۲ گیگابایت اینترنت 3G و 4G به همراه ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه و ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ پیامک برون شبکه» و با پرداخت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان از «۴ گیگابایت اینترنت همراه‌با ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه و ۲۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ پیامک خارج شبکه» برخوردار شوند.

از طرف دیگر تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل می‌توانند با پرداخت ۲۵ هزار تومان از یک «بسته سه‌ماهه با تخصیص ماهیانه شامل ۳۰۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه و ۳۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و ۳ گیگابایت اینترنت همراه»، با پرداخت ۳۵ هزار تومان از «بسته سه‌ماهه با تخصیص ماهیانه ۳۰۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه، ۳۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و ۶ گیگابایت اینترنت همراه سه‌ماهه» و با پرداخت ۵۴ هزار تومان از «بسته‌ای سه‌ماهه با تخصیص ماهیانه شامل ۳۰۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه، ۳۰۰ دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و ۱۲ گیگ اینترنت همراه» برخوردار شوند.

همچنین تعرفه پایه هر دقیقه مکالمه سیم‌‌کارت‌های شاتل موبایل برای تماس‌های داخل شبکه در حال حاضر ۵۵۵ ریال و برای تماس های خارج شبکه ۸۸۸ ریال است. تعرفه پایه ارسال هر پیامک از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل برای هر پیامک با نوشتار فارسی ۱۰۰ و برای پیامک با نوشتار لاتین ۲۱۲ ریال است.

گفتنی است این بسته‌های افزایشی از کلیه کانال‌های فروش شاتل موبایل نظیر وب سایت، سیستم کنترل حساب اینترنتی، اپلیکیشن شاتل موبایل من، کدهای دستوری #۷* و #۷۸۹* و نمایندگی‌های شاتل موبایل، قابل مشاهده و خریداری هستند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه یا با مرکز تماس شبانه‌روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات