افزوده شدن نقشه اختصاصی نمایشگاه کتاب تهران در جدید‌ترین به‌روزرسانی مسیریاب بلد

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
هم‌زمان با نمایشگاه کتاب تهران، اپلکیشن نقشه‌ی «بلد» نقشه‌ای اختصاصی از نمایشگاه را در آخرین به‌روزرسانی اضافه کرد.
تبلیغات

«بلد» به‌عنوان یکی از اپلیکیشن‌های مطرح ایرانی در زمینه نقشه و مسیریاب فارسی، ویژگی‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد و توانسته به‌تازگی مرز یک میلیون نصب موفق را در کافه بازار به ثبت برساند. این اپلیکیشن مسیریاب در جست‌وجو، مکان‌یابی و مسیریابی سریع و به‌صرفه به شما کمک بسزایی خواهد کرد و با درنظرگرفتن ترافیک به‌صورت آنلاین و محاسبه‌ی کمترین زمان، می‌تواند نقش مستقیمی در سفر‌های درون شهری شما داشته باشد.  

از ویژگی‌های کنونی بلد می‌توان به مسیریابی باتوجه‌به ترافیک لحظه‌ای در سراسر ایران، رابط کاربری و نقشه‌ی فارسی و دستیار صوتی کاملا فارسی اشاره کرد. بلد در آخرین به‌روزرسانی ارائه شده به مناسبت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۹۸،  نقشه‌ای اختصاصی از نمایشگاه را به‌صورت کامل پیاده‌سازی کرده است. باتوجه‌به نقشه‌ی اضافه شده، می‌توان ناشر‌های مختلف را به‌سادگی در نمایشگاه پیدا کرد. از دیگر ویژگی‌های اضافه شده، جستجوی کتب مختلف مربوط‌به ناشر‌های گوناگون است که در پیدا کردن کتاب مورد نظر شما کمک موثری خواهد داشت.

نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد
نمایی از نقشه بلد

در‌حال‌حاضر، اعضای تیم بلد به بیش از ۴۰ نفر رسیده است و افراد دیگری نیز در آینده‌ی نزدیک به این پروژه اضافه خواهند شد. مجموعه‌ی هزاردستان که سرویس‌های موفقی همچون کافه‌بازار و دیوار و اخیرا بلد را ارائه می‌کند، کار روی هوش مصنوعی، به‌ویژه‌ در حوزه‌ی صوت را نیز از چند ماه پیش به‌‌طور جدی شروع کرده تا امکان دریافت دستورهای صوتی در اپلیکیشن «بلد» و احتمالا دیگر سرویس‌های این مجموعه میسر شود. حسام آرمندهی، بنیان‌گذار کافه‌بازار و رئیس هیئت‌مدیره‌ی هلدینگ هزاردستان پیش‌بینی می‌کند تا ۴ سال آینده، تعداد اعضای تیم بلد به حدود ۵۰۰ نفر برسد.

آیا شما تجربه استفاده از مسیریاب بلد را دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات