شاتل موبایل، بسته‌های مبتنی بر موقعیت شاتل موبایل پلاس را رونمایی کرد

شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
شاتل موبایل از راه‌اندازی سرویس جدیدی با نام شاتل موبایل پلاس خبر داده که شامل بسته‌های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعف است.
تبلیغات

شاتل موبایل علاوه‌بر ارائه‌ی خدماتی نظیر «پاسخگویی به نیازهای مشترکین» و درکنار ارائه راهکارهای منحصربه‌فردی نظیر سرویس انتقال مانده بسته‌ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه‌ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، برای اولین‌بار در ایران اقدام به طراحی و راه اندازی خدمت نوین "شاتل موبایل پلاس" کرد.

خدمات شاتل موبایل پلاس در صدها شهر و برخی مناطق روستایی و جاده‌های اصلی و فرعی کشور عرضه می‌شود و کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند در نخستین فاز این طرح از بسته‌های اینترنت مبتنی بر موقعیت و مقرون‌به‌صرفه‌تر شاتل موبایل پلاس استفاده کنند.

گفتنی است، در این فاز بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به‌صورت بسته‌ های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌ های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می‌شود. به این ترتیب که مشترکین به محض حضور در مناطق تحت پوشش خدمات «شاتل موبایل پلاس» علامت مشخصه «+» را در ادامه نام شبکه‌ی شاتل موبایل روی گوشی خود مشاهده می‌کنند و در تمامی لحظاتی که عبارت + Shatel Mobile به‌عنوان نام سرویس‌دهنده خدمات از سوی شبکه‌ی شاتل روی گوشی مشترک مشاهده ‌شود، امکان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.

لازم به ذکر است مشترکین با مراجعه به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir می‌توانند آخرین نقشه‌ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس و بسته‌های آن را مشاهده کنند.

سیم‌کارت‌های شاتل‌ موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک با پوشش سراسری 3G و 4G، ازطریق ۴۰۰ مرکز اختصاصی خدمات شاتل و بیش از هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل‌ موبایل به نشانی http://shop.shatelmobile.ir و سامانه فروش تلفنی شاتل‌ موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با قابلیت انتخاب شماره و طرح تعرفه اختصاصی به متقاضیان عرضه می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات