شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست

شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست

شهرام شاهکار که پیش از این سمت مدیرعاملی و ریاست هیئت‌مدیره‌ی اسنپ را برعهده داشت، به کافه بازار پیوست.

شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ، سامانه‌ی هوشمند حمل‌ونقل با به‌روزرسانی صفحه‌ی شخصی خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، به‌صورت تلویحی پیوستن به کافه‌بازار و مجموعه‌ی دیوار را تأیید کرد. براساس اطلاعات موجود در صفحه‌ی شاهکار، او اکنون سمت مدیرعاملی در مجموعه‌ی دیوار را خواهد داشت. حال باید دید که شاهکار با تجربه‌ی مدیریت سامانه‌ی حمل‌ونقل اینترنتی، چه تأثیری بر کسب‌وکار دیوار خواهد گذاشت.

صفحه توییتر شهرام شاهکار

خاطرنشان می‌کنیم که در جریان جشن چهار سالگی اسنپ، اعلام شد که سمت شاهکار و ژوبین علاقبند جابه‌جا شده و او از این‌پس به‌جای مدیرعامل، رئیس هیئت‌مدیره‌ی شرکت خواهد بود، ضمن اینکه در جریان رویداد یلدای کارآفرینی شنبه، علاقبند خروج شاهکار از مجموعه‌ی اسنپ را تکذیب کرده بود. شهرام شاهکار دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا بوده و حدود ۱۲ سال در ایالات متحده، اروپا و خاورمیانه سابقه‌ی فعالیت داشته است.

به‌روزرسانی: براساس توییت ژوبین علاقبند، ظاهرا شهرام شاهکار اسنپ را به‌صورت کامل ترک نکرده است و هم‌زمان سمت نایب رئیس هیئت‌مدیره‌ی این مجموعه را برعهده خواهد داشت.

شما پیوستن شهرام شاهکار به کافه‌بازار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا شاهد تغییرات بیشتری در هر دو مجموعه خواهیم بود؟ لطفا دیدگاه خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران عزیز زومیت به‌اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده