هفدهمین دوره جام ملت های آسیا با ۳+۱۷ جایزه جذاب آسیاتکی

چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
مطالعه 1 دقیقه
آسیاتک به مناسبت آغاز هفدمین دور از مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا که با حضور تیم ملی کشورمان در جریان است، مسابقه‌ای ترتیب داده که در آخر به ۳+۱۷ جایزه به برندگان اهدا خواهد کرد.

بیست‌وچهار تیم در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور داشته و تیم ملی فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها با تیم های عراق، ویتنام و یمن در گروه D بازی‌ها قرار گرفته است. به همین مناسبت، شرکت آسیاتک مسابقه جذاب پیش‌بینی بازی‌های آسیا ۲۰۱۹ را برای کلیه‌ی علاقه‌مندان آسیاتکی تدارک دیده است. 

در این مسابقه، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس www.asiatech.ir و کلیک روی اسلایدر مسابقه نسبت‌به تکمیل فرم‌های پیش‌بینی نتایج مسابقات اقدام کرده و امتیازات خود را بالا ببرند.

نکته‌ی جذاب دیگر در مسابقه پیش‌بینی نتایج آسیا ۲۰۱۹ شرکت آسیاتک، توانایی پیش‌بینی سایر رویدادهای مسابقات همچون تعداد گل‌های زده، تعداد کارت‌های زرد و قرمز تیم‌ها و موارد مشابه است.

امکان پیش‌بینی، ثبت و اصلاح نظرات در خصوص کلیه بازی‌ها در هر مرحله از مسابقات تا پیش از آغاز مسابقه وجود داشته و پس از آن صرفا برای مسابقات بعدی فعال می‌گردد.

مجموع امتیازات شرکت‌کنندگان در مسابقه در پایان مسابقات به‌عنوان شانس آن‌ها تلقی شده و پس از آن قرعه‌کشی بین نفراتی که بیشترین شانس را در حساب کاربری خود ذخیره کرده‌اند، انجام می‌پذیرد.

براساس این گزارش، پس از انجام قرعه‌کشی، جوایز نفیسی همچون ۳ جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی و  ۱۷ سرویس تلفن آسیاتل با قابلیت جابه‌جایی کشوری به نفرات برگزیده اهدا می‌گردد.

مطالب مشابه

نظرات