همکاری اسنپ با ابرکلاد برای سرویس‌دهی بهتر

همکاری اسنپ با ابرکلاد برای سرویس‌دهی بهتر

اسنپ برای ارتقای سطح کیفی خدمات خود، با ابرکلاد به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی ارائه‌ی سرویس‌های ابری همکاری می‌کند.

اسنپ به منظور ارتقای عملکرد خود و سرویس‌دهی بهتر در شهرهای مختلف با «ابرکلاد» همکاری می‌کند. ابرکلاد (AbarCloud) اولین توسعه‌دهنده ابری محصول ایران است و این همکاری به بهبود عملکرد، سرعت و دسترسی اسنپ‌ کمک می‌کند؛ همچنین تجربه کاربری بهتر و قدرت انتخاب بیشتری برای کاربران این اپلیکیشن فراهم خواهد کرد. ‌

ابرکلاد فعالیت خود را از دو سال پیش آغاز کرده است؛ علی خواجه حسینی، حسن خواجه حسینی و آلیستار اسکات، کارآفرینان این شرکت هستند که سال‌ها است در اکوسیستم ابری فعالیت می‌کنند و تجربیات بین‌المللی دارند. ابرکلاد از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مانند داکر (Docker)، کوبرنتیز گوگل (Google’s Kubernetes) و اوپن‌شیفت ردهت (Red Hat’s OpenShift) استفاده می‌کند و افرادی که در این پروژه مشغول به فعالیت هستند، تجربیات بین‌المللی دارند. خبر خوش اینکه فرصتی برای همکاری مستقیم با این تیم حرفه‌ای برای علاقه‌مندان به این حوزه فراهم است و افراد مستعد می‌توانند فرصت‌های شغلی مرتبط را در وبسایت اسنپ مشاهده کنند.

روابط عمومی اسنپ درباره این همکاری می‌گوید:

از اینکه تیمی مستعد و حرفه‌ای به خانواده اسنپ اضافه می‌شود تا ما را در دستیابی به اهداف خود یاری رساند، بسیار خوشحال هستیم. همچنین باتوجه‌به بهبود عملکرد اسنپ، این همکاری یک خبر خوب برای میلیون‌ها کاربری خواهد بود که هر روز از اسنپ استفاده می‌کنند.

علی خواجه ‌حسینی، یکی از موسسان ابرکلاد با اشاره به ظرفیت‌های این همکاری اضافه می‌کند:

اسنپ محصول منحصربه‌فردی دارد و تیم بسیار حرفه‌ای در آن مشغول به کار هستند. تمرکز روی این حوزه برای ما بسیار هیجان‌انگیز است و بی‌صبرانه منتظر خوشامدگویی به افرادی هستیم که قرار است به تیم اضافه شوند.

محصول ابرکلاد در حال تولید است و به سرویس‌های متنوع اسنپ سرویس‌دهی خواهد کرد. افرادی که در این تیم استخدام می‌شوند، در دفتر اسنپ و در موقعیت‌های شغلی مختلفی مشغول به کار خواهند شد. برای ملحق شدن به تیم اسنپ و آگاهی از فرصت‌های شغلی این حوزه، به سایت اسنپ مراجعه کنید.  

منبع اسنپ
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده