جامعه پرستاری کشور از خدمات ویژه آسیاتک بهره‌مند می‌شوند

سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
مطالعه 3 دقیقه
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک و سازمان نظام پرستاری کشور با امضا و تبادل تفاهم‌نامه‌ای از این پس با یکدیگر همکاری خواهند داشت؛ پرستاران قادرند از خدمات آسیاتک با تسهیلات ویژه استفاده کنند.
تبلیغات

آسیاتک با محصولاتی همچون اینترنت پر سرعت ADSL2 پلاس، پهنای باند اختصاصی و اشتراکی، تلفن ثابت، سرویس‌های مبتنی بر رسانه‌های تعاملی، خدمات سرور و دیتا سنتر، میزبانی داده‌ها، دامنه و اینترنت پر سرعت TD LTE به‌عنوان کامل‌ترین سبد محصولات و خدمات در بین شرکت‌های صنعت شناخته می‌شود و یکی از رسالت‌های اصلی آسیاتک به‌عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، ارتقاء سطح کیفیت زندگی مردم است و در همین راستا این شرکت تا کنون از ده‌ها پروژه در حوزه سلامت حمایت کرده است.

بر همین اساس، ارتباط با جامعه پرستاری کشور به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین اقشار مرتبط با ارتقای سلامت جامعه در دستور کار آسیاتک قرار گرفت و انعقاد قرارداد با سازمان نظام پرستاری کشور، نقطه عطفی بر فعالیت‌های آسیاتک در راستای اهداف خود است. در این راستا پرستاران محترم سراسر کشور معرفی‌شده از سوی سازمان نظام پرستاری کشور می‌توانند از انواع سرویس‌های متنوع اینترنت برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور با تسهیلات ویژه استفاده کنند.

اصغر دالوندی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در مراسم امضا و تبادل تفاهم‌نامه‌ی مشترک با آسیاتک گفت:

با توجه به نرخ مهاجرت جامعه پرستاری کشور، کمبود نیروی کار متخصص، عدم دسترسی کافی پرستاران مناطق دورافتاده به منابع آموزشی و همچنین تجمیع منابع اصلی در کلان شهر ها، نیاز به اقدامات زیربنایی در حوزه سلامت بیش از پیش وجود دارد. بی‌شک یکی از عوامل ارتقای سطح سلامت در سراسر کشور و افزایش دانش سلامت در جامعه، شناسایی، آموزش و تربیت پرستاران زبده و متعهد است. در همین راستا شناسایی شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تکنولوژی‌های ارتباطی برای تسهیل و سرعت‌بخشی در ارتباط با جامعه پرستاری آغاز و شرکت آسیاتک به‌عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور برای این همکاری انتخاب شد.

آسیاتک

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، تولید و انتشار آموزش‌های تخصصی به پرستاران مستقر در سراسر کشور، افزایش سطح بهداشت، ایجاد فضایی مناسب و امن برای استفاده آسان و نامحدود پرستاران از منابع آموزشی داخلی و خارجی و در نهایت ارتقاء کیفیت زندگی مردم را به‌عنوان مهم‌ترین دستاوردهای قرارداد سازمان نظام پرستاری و شرکت آسیاتک بر شمرد و ادامه داد:

پرستاران، اولین و مهمترین عوامل برخورد با بیماران و حفظ جان آنها در شرایط بحرانی هستند. پرستاران نه تنها با دانش، مهارت و تخصص خود به انواع بیماری‌ها و مصدومیت‌ها رسیدگی می‌کنند، با سرلوحه قرار دادن منش حضرت فاطمه (س)، همواره وجدان کاری را به‌عنوان اصلی‌ترین موهبت شغل خود در نظر گرفته و سعی می‌کنند آرامش لازم را برای بیماران و خانواده های ایشان فراهم آورند.

دالوندی گفت: «بهره‌مندی از زیرساخت‌های مناسب و پوشش گسترده شرکت آسیاتک با حدود ۷ هزار نماینده در سراسر کشور، بستر مناسبی را برای استقرار تکنولوژی‌های روز دنیا همچون تجهیز پرستاریِ درمانی و پرستاریِ خانگی به سیستم GPS و استفاده از خدمات پرستاریِ الکترونیک و همچنین افزایش سطح جمع آوری اطلاعات و ارسال به بانک جهانی بهداشت (WHO) فراهم می‌آورد و بر همین اساس، سازمان نظام پرستاری کشور نگاه کلان و طولانی‌مدتی به همکاری با شرکت آسیاتک به‌عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور دارد».

روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک در پایان افزود:

با توجه به برگزاری همایش استارتاپ های برتر حوزه درمان توسط معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام پرستاری، شرکت آسیاتک با هدف افزایش کیفیت زندگی و سطح سلامت جامعه در صدد حمایت از این رویداد و استارتاپ‌های برگزیده حوزه سلامت است.
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات