حمایت برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور از اولین جشنواره کار صدف

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
مطالعه 2 دقیقه
اولین جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت "صدف" با حمایت شرکت آسیاتک آغاز به کار کرد.
تبلیغات

نخستین جشنواره کار «صدف» با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های صنعتی، استارتاپ‌ها و شتابدهنده‌ها، با هدف شناسایی و ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی در دانشگاه علم ‌و صنعت شروع به کار کرد.

بر اساس این گزارش شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و یکی از بازیگردانان اصلی صنعت، با درک صحیح از دغدغه جوانان متخصص جویای کار و بنگاه‌های اقتصادی نیازمند نیروی کار جوان و آموزش دیده، علاوه بر اشتغال‌زایی قابل توجه در سال‌های اخیر، حمایت از اولین جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت "صدف" را در دستور کار خود قرار داد.

تسهیل در ایجاد راه ارتباطی مستقیم بین نیروی کار و بنگاه‌های اقتصادی مرتبط، یکی از اهداف اصلی شرکت آسیاتک در جهت حمایت از جشنواره کار صدف است و این شرکت با بهره‌گیری از کامل‌ترین سبد محصولات در صنعت، اقدام به شناسایی و جذب نیروی کار جوان و متخصص در کلیه زمینه‌های فعالیت خود کرده است.

در این جشنواره علاوه بر ایجاد امکان تبادل اطلاعات مستقیم شغلی بین کارجویان و کارفرمایان، کارگاه‌ها و پنل‌های آموزشی تخصصی برگزار می شود که علاقه‌مندان می توانند در آن‌ها به یادگیری بپردازند.

جشنواره کار صدف با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، دانشگاه علم و صنعت، مجموعه دانشکار، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک و جمع دیگری از شرکت‌ها و  نهادها از ۲۸ الی ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه علم و صنعت آغاز به کار کرده و در حال برگزاری است.  

شرکت آسیاتک از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌کند جهت آشنایی با فرصت‌های شغلی موجود در نمایشگاه کار صدف، از ۲۸ الی ۳۰ آبان ماه به ورودی ۴ دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه نمایند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات