مدیران جدید همراه اول، اعلام شدند

مدیران جدید همراه اول، اعلام شدند

پس از گزارش‌های متعددی مبنی بر تغییر در تیم مدیریت، حمید فرهنگ مدیر عامل این اپراتور، مدیران جدید بخش‌های مختلف همراه اول را منصوب کرد.

طی روز‌های گذشته، اخبار متعددی از تغییرات در راس تیم مدیریتی بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور خبر می‌‌داد. شایعات حاکی از علاقه‌ی سهام‌داران همراه اول به تغییر مدیرعامل این شرکت بودند و حتی نام‌هایی برای جایگزینی حمید فرهنگ نیز ذکر شده بود. پیش از این نیز مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات نیز وجود گمانه‌زنی‌های در خصوص تغییر مدیرعامل همراه اول از سوی سهام‌داران را تایید کرده بود در حالی که مدیر کل همراه اول اخبار موجود در این زمینه را تکذیب و انتشار آن‌ها را صرفا جهت تشویش افکار عمومی خواند. این دسته از اخبار و شایعات منجر به ورود همراه اول به حاشیه و تحت تاثیر قرار گرفتن عملکرد این شرکت شده بودند.

اما دقایقی پیش تمام گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییرات بخش عالی مدیریت همراه اول به پایان رسید و حمید فرهنگ با انتصاب مدیران جدیدی در رده‌های بالای مدیریتی همراه اول، به تمام شایعات در خصوص خروج وی از این اپراتور باسابقه‌ی ایران پایان داد. بنا بر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با صدور احکامی از سوی مهندس حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول، آقایان محمدحسین صفایی به عنوان مشاور مدیرعامل در حوزه سرمایه گذاری، یاسر رضاخواه به عنوان مشاور مدیرعامل در امور شرکت ها، بابک قالیچی به عنوان مدیرکل فروش سازمانی، محمدحسین مرسلی به عنوان مدیرکل سرمایه گذاری در معاونت راهبرد و نعیم جاوید به عنوان مدیرکل محصولات و خدمات همراه اول منصوب شدند.

 با توجه به پایان تغییرات تیم مدیریتی همراه اول، این شرکت اکنون به ثبات و روند پایدار خود بازگشته و در آرامش قادر به ادامه‌ی فعالیت‌های خود خواهد بود.

منبع mci
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده