حمایت آسیاتک از نخستین کنگره‌ ملی ناشنوایان ایران

شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
همزمان با رویداد تبریز ۲۰۱۸ (پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی)، نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران در این شهر طی روزهای ۱۵ تا ۱۹ مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود که آسیاتک به عنوان حامی این رویداد ایفای نقش می‌کند.
تبلیغات

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌­های آسیاتک نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران با حضور بنیانگذار انجمن جهانی مترجمین زبان اشاره، اساتید بین‌المللی حوزه ناشنوایان، مدیران و فعالان سازمان‌های مردم نهاد ناشنوایان سراسر کشور و اقشار خاص ناشنوایان شامل پیشکسوتان، هنرمندان، معلمان، دانشجویان، جوانان، ورزشکاران، مددکاران، مترجمین زبان اشاره ناشنوایان و مسئولین کشوری و استانی برگزار می‌شود.

بررسی نقایص موجود در خصوص مددکاری ناشنوایان ایران، بررسی حقوق شهروندی و اداری ناشنوایان ایران و بررسی حقوق کودک و نوجوان ناشنوا در خانواده و اجتماع در کنار آسیب شناسی آن از جمله موضوعات مهم این کنگره خواهد بود

بنابر گزارش آسیاتک، این شرکت که همواره از سازمان‌های پیشرو در بحث مسئولیت‌های اجتماعی بوده است اکنون نیز در همین راستا حمایت مادی و معنوی از این کنگره را بر عهده دارد. حمایت از موسسه خیریه محک، حمایت از انجمن دیابت و اهدای عضو و ده‌ها سازمان مردم نهاد دیگر از جمله دیگر اقدامات مهم آسیاتک در این حوزه است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات