رایتل دوباره حامی جشنواره فیلم فجر شد

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۸
مطالعه 4 دقیقه
رایتل که چند سالی است حمایت از برنامه‌های فرهنگی هنری را در برنامه خود دارد، امسال هم برای دومین سال متوالی حامی اصلی جشنواره فیلم فجر شده است. این حمایت با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان رایتل و سازمان سینمایی کشور انجام گرفته است. همراه زومیت باشید.

سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در حالی دو روز دیگر آغاز می‌شود که همانند سال قبل رایتل را به عنوان حامی اصلی در کنار خود دارد.

در این راستا تفاهم‌نامه همکاری میان رایتل و سازمان سینمایی در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به‌امضاء رسیده است.

سید مجید صدری، مدیرعامل رایتل اعلام کرد که این اپراتور سال گذشته با اجازه‌ی دو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی به‌این حوزه ورود پیدا کرد و در سال جاری نیز تلاش داریم با برنامه و محتوای غنی‌تری در این بخش فعالیت کنیم.

مدیرعامل اپراتور سوم در مورد فعالیت‌های رایتل در زمینه تلفن همراه توضیح داد:

به گفته‌ی صدری، حدود ۸۰ درصد مشترکان رایتل مشترکان دیتا هستند به همین دلیل همواره سعی کرده‌ایم در فضاهایی که محتوای غنی دارد حضور پیدا کنیم و جشنواره فیلم فجر از این‌گونه بسترها است. محتوای خوبی بر بستر رایتل که یک بستر کاملا داخلی است در اختیار مردم قرار گیرد تا مشترکان با پرداخت حداقل هزینه‌ از محتوایی مناسب بهره‌مند شوند.

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی نیز بیان کرد:

وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی گفت:

به گفته‌ی علی ربیعی، فضای مجازی اکنون به عنوان ابررسانه کار می‌کند و ما طی دو سال اخیر سعی کرده‌ایم پیوندی بین فضای مجازی و سینما ایجاد کرده و از این فرآیند برای اطلاع رسانی در حوزه‌ی سینما بهره‌مند شویم.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گفت:

بر اساس گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ویژگی جشنواره ۳۴ این است که فیلم‌های این دوره عمدتاً دراین دولت ساخته شده و پروانه ساخت آن‌ها هم در این دولت اعطا شده‌ است اما سال قبل برخی پروانه‌ها مربوط به دوره‌های قبل بود که در موارد متعدد ممکن بود این فیلم‌ها با سیاست‌های ما همخوانی نداشته باشد. بر همین اساس در برخی موارد این فیلم‌ها با اصلاحاتی به نمایش درآمد اما فکر می‌کنم جشنواره‌ی ‌امسال نسبت به دو سال قبل از نقاط قوتی برخوردار است.

جنتی در مورد اهمیت فیلم‌های اجتماعی تصریح کرد که نمی‌توان به فضای اجتماعی، نابسامانی‌ها و آسیب‌های آن بی تفاوت بود بر همین اساس در جشنواره‌ی ‌امسال به‌این حوزه نیز پرداخته شده و فیلم‌های مختلفی با موضوعات اجتماعی ساخته شده‌اند البته باید میان سینمای اجتماعی با سیاه‌نمایی نیز تفاوت قایل شد.

وزیر ارشاد به راه‌اندازی سیستم ( VOD(Video On Demand یا ویدیوی درخواستی اشاره کرد و توضیح داد:

علی جنتی در ادامه با بیان اینکه در دو سال و نیم گذشته شعار ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقتصاد فرهنگ و هنر بوده‌ است‌ که در آینده نتایج آن کرد پیدا خواهد کرد، افزود:

به گفته‌ی وی، رایتل سال گذشته دیدن برنامه‌های جشنواره را برای افرادی که ممکن بود در آن لحظه به تلویزیون دسترسی نداشته باشند فراهم کرد که‌این کار اقدام شایسته‌ای بود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود