نت فلیکس فیلتر شد

نت فلیکس فیلتر شد

سایت پخش ویدیو (video streaming) نت فلیکس که به تازگی برای ایرانیان گشوده شده بود، امروز در ایران فیلتر شد. با زومیت همراه شوید.

دسترسی به سایت نت فلیکس تا روز چهارشنبه روی ایرانیان بسته بود و مسئولان این سایت آمریکایی دسترسی کاربران ایرانی را برای تماشای فیلم‌های آن مسدود کرده بودند.

امروز این سایت در ایران فیلتر شد. همزمان با بازگشایی این سایت روی ایرانیان،  امروز و دیروز  برخی از خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها خبرهایی را مبنی بر عدم نظارت ایران بر این سایت و محتواهای ضد اخلاقی و ضد امنیتی منتشر کرده بودند.

خبرگزاری تسنیم در مطلبی منتقدانه بازگشایی این سایت با ارائه فیلم‌های روز دنیا با دوبله‌ فارسی بر روی ایرانیان را مانعی برای راه اندازی IPTV بیان کرده و نوشته بود:

شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات آنلاین رسانه‌ای صراحتا اعلام کرد که آرشیو فیلم‌های ایرانی و دوبله آن به حدی رسیده که به ایران می‌آید و با این حساب پروژه‌های چندین و چند ساله تلویزیون اینترنتی در ایران زمین‌گیر خواهند شد.
Banner Zoomit HR

از سراسر وب

بخش دیدگاه‌های این مقاله بسته شده است و امکان ارسال دیدگاه جدید یا مشاهده‌ی دیدگاه‌هایی که پیش ‌تر در این مطلب ارسال شده بودند، وجود ندارد.