گوشی‌های هواوی در ایران تنها توسط دفتر رسمی این شرکت گارانتی می‌شود

پنج‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت هواوی در فصل اول سال ۲۰۱۶ میلادی مراکز ارایه سرویس و خدمات پس از فروش مستقیم خود را به منظور ارائه‌ی خدمات با کیفیتی در سطح استانداردهای جهانی برای محصولات گوشی هوشمند و تبلت در ایران راه اندازی می‌کند.
تبلیغات

شرکت هواوی در راستای یکپارچه سازی سطح ارائه‌ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، بهبود سرعت ارائه‌ی انواع خدمات و تسهیل دسترسی مشتریان به مراکز خدمات پس از فروش در بیش از ۱۶ شهر اصلی کشور، مراکز مستقیم خدمات پس از فروش خود را راه اندازی می‌کند، همچنین حدود ۱۰۰۰ دفتر مجاز نمایندگی، عملیات دریافت و تحویل کالا را انجام خواهند داد.

کافه بازار

همیشه از اپ استورهای مطرح مثل بازار و گوگل پلی دانلود کنید چون سیستم هشدار دارند و اگر برنامه ای رفتار مخرب داشت به شما هشدار داده می شود. با این کار عملکرد گوشی شما همیشه بالا خواهد بود.

کافه بازار

از این پس مشتریان برای اطمینان از اصل بودن گارانتی و دریافت اطلاعات مربوط به مدت گارانتی دستگاه خود می‌توانند از طریق سامانه پیامکی شماره IMEI دستگاه خود را وارد کنند و از اصل بودن کالا و گارانتی "هواوی سرویس" مطلع شوند. همچنین کاربران می‌توانند جهت آگاهی از محل استقرار نمایندگی‌های "هواوی سرویس" در سراسر کشور یا کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و خدمات پس از فروش با مرکز تماس اختصاصی مشتریان هواوی تماس حاصل کند.

رضا آقایی نیا

هواوی سرویس، به منظور دسترسی به سطح بالاتری از رضایتمندی مشتریان، مدت زمان ارائه‌ی خدمات گارانتی محصولات را بهبود بخشیده است. بر این اساس شرایط گارانتی و هزینه دستمزد ارائه‌ی خدمات به محصولات خارج از گارانتی نیز در سراسر کشور یکپارچه خواهد شد. کالاهای هواوی از این پس با ۱۸ ماه خدمات پس از فروش و دو هفته گارانتی تعویض به بازار عرضه می‌شوند. از سوی دیگر آن دسته از گوشی‌های هواوی که دارای باتری‌های جداشونده هستند دارای ۶ ماه گارانتی تعویض باتری خواهند بود.

هواوی اعلام کرده است حداکثر زمان برگشت کالا به مشتری در مراکز "هواوی سرویس" در ایران فقط ۳ روز کاری است. همچنین در صورتی که کالای مشتری مشمول شرایط تعویض هواوی سرویس شود، بعد از دریافت کالای معیوب تا ۴۸ ساعت گوشی یا تبلت به درب منزل مشتری به صورت رایگان ارسال خواهد شد‌.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات