گارانتی‌های معتبر کالاهای IT کدامند؟ [به‌روز شد]

یک‌شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
مطالعه 4 دقیقه
اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران جدیدترین لیست شرکت‌های مجاز خدمات پس از فروش کالاهای فناوری اطلاعات را اعلام کرده که این لیست شامل ۱۷ شرکت ارائه دهنده‌‌ی گارانتی است. بازومیت همراه شوید.
تبلیغات

سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با همکاری اتحادیه صنف فناوران رایانه اقدام به شناسایی شرکت‌های خدمات پس از فروش کالاهای فناوری اطلاعات کرده است. این سازمان تنها مرجع صادرکننده مجوز برای شرکت‌های خدمات پس از فروش در تمامی حوزه‌ها است.

سید مهدی میرمهدی، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران درباره شرکت‌های مجاز خدمات پس از فروش اعلام کرد که اتحادیه برای ممیزی شرکت‌های خدمات پس از فروش با سازمان حمایت همکاری می‌کند و این بازرسی‌ها بدون دریافت هیچ هزینه‌ای است؛ درحالی‌که تا پیش از این سازمان حمایت طبق روال همیشگی خود از شرکت‌های متقاضی پروانه خدمات پس از فروش مبلغ ۱۵ میلیون تومان دریافت می‌کرد ولی اتحادیه با ورود به این بازرسی‌ها، روند ممیزی و بررسی را رایگان انجام می‌دهد.

درخواست ۱۵۷ شرکت برای گارانتی شدن

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با اشاره به اینکه یکی از مواردی که شرکت‌ها برای دریافت پروانه خدمات پس از فروش به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارائه دهند پروانه کسب صادر شده از سوی اتحادیه است، گفت:

۸۷ شرکت متقلب خدمات پس از فروش

به گفته میرمهدی تا روز یکم دی‌ماه امسال ۴۰ شرکت یا واحد صنفی به دلیل نداشتن مجوز خدمات پس از فروش پلمب شده‌اند و همچنین ۴۷ واحد صنفی دیگر به اداره اماکن نیروی انتظامی معرفی شده‌اند که ۱۷ مورد از آن‌ها حتی پروانه کسب عادی نیز نداشته‌اند.

۱۷ گارانتی مجاز [به‌روز شد]

سایت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نام ۱۷ گارانتی معتبر در بخش کالاهای IT را به همراه کالاهای مجاز معرفی کرد که لیست آن‌ها و نمونه کارت گارانتی‌شان به شرح زیر است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات