تماشا کنید: سرویس آنلاین واژه‌یاب با معنی بیش از یک میلیون واژه

تماشا کنید: سرویس آنلاین واژه‌یاب با معنی بیش از یک میلیون واژه

زومیت جهت حمایت از استارت‌آپ‌های نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵، اقدام به معرفی تعدادی از سرویس‌های مختلف و گفتگو با مدیران آن‌ها کرده است. در همین راستا خبرنگار اعزامی زومیت به غرفه‌ی واژه‌یاب مراجعه کرده و گفتگویی با مسئولین آن در خصوص نحوه‌ی عملکرد این استارت‌آپ ترتیب داده است.

شروع پروژه‌ی واژه‌یاب در سال ۱۳۸۹ کلید خورده و بعد از ۵ سال توسعه به سطح بالایی از بازدهی رسیده است. واژه‌یاب سرویس ترجمه‌ی آنلاینی است که با استفاده از داده‌های فرهنگ‌های معتبری هم‌چون دهخدا، فرهنگستان و معین اقدام به جستجوی معنی، هم‌معنی، قافیه‌یاب، معادل انگلیسی بیش از یک میلیون واژه می‌کند. اپلیکیشن اندروید و آی‌او‌اس این سرویس در کنار افزونه‌ی مرورگر نیز در دسترس است تا کاربران در کمترین زمان ممکن بتوانند نیاز‌های خود را در رابطه با معانی واژه‌های فارسی و انگلیسی تامین کنند.

خبرنگار اعزامی زومیت نیز با مراجعه به غرفه‌ی این استارت‌آپ و گفتگویی دوستانه، اطلاعات جامعی در خصوص نحوه‌ی عملکرد اپلیکیشن‌ به صورت آنلاین و آفلاین و هزینه‌‌ی لازم برای استفاده از این سرویس تهیه کرده است. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید