۱۷۰ نماینده مجلس خواستار حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی شدند

۱۷۰ نماینده مجلس خواستار حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رؤسای سه قوه، خواستار حمایت از نرم‌افزارهای پیام‌رسان داخلی و ساماندهی فیلترشکن‌ها شدند.

امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، نامه‌ی ۱۷۰ نفر از نمایندگان به رؤسای سه قوه درباره حمایت از نرم‌افزارهای پیام‌رسان داخلی و ساماندهی فیلترشکن‌ها قرائت شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم، همانطور که مستحضرید در چند ماه گذشته بدخواهان و دشمنان ملت ایران با سوء‌استفاده از برخی زمینه‌های داخلی حداکثر بهره را از پیام‌رسان‌های خارجی برای ایجاد ناامنی و فساد و آشوب در شهرهای کشور برده‌اند. حمله داعش به مجلس شورای اسلامی، ترویج خشونت، ایجاد آشوب‌های خیابانی اخیر، اشاعه اعمال منافی عفت، فروش مواد مخدر و روان‌گردان‌ها، تنها گوشه‌ای از اقدامات دشمنان ملت ایران در بستر پیام‌رسان‌های خارجی بوده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌منظور تقویت و حفظ استقلال سیاسی و فرهنگی کشور و پیشگیری از ناامنی و تعدی به حقوق خصوصی آحاد جامعه و صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی-اسلامی و تأمین حقوق شهروندی و آزادی‌های مشروع، امنیت و آسایش مردم و نیز حمایت از فناوری‌های بومی و توانمندی‌های داخلی، از شما رؤسای محترم قوا خواستاریم ضمن حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، دستور فرمائید این پیام‌رسان‌ها جایگزین پیام‌رسان‌های خارجی شوند و نسبت به ساماندهی فیلترشکن‌ها نیز اقدام عاجل به‌ عمل آید.

منبع مهر
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده