انجام خریدهای رایتل، بدون نیاز به حضور فیزیکی با استفاده از روش‌های غیرحضوری

انجام خریدهای رایتل، بدون نیاز به حضور فیزیکی با استفاده از روش‌های غیرحضوری

کاربران می‌توانند تمامی خریدهای رایتلی خود را بدون نیاز به مراجعه‌ی فیزیکی و از طریق روش‌های غیرحضوری انجام دهند.

رایتل در حال حاضر سیم کارت دایمی، اعتباری، دیتا، دانگل وای‌فای و نرم‌افزارهای کاربردی را در سبد محصولات خود دارد.

براساس این گزارش علاقه‌مندان به تهیه‌ی محصولات رایتل می‌توانند به دو روش حضوری و غیر‌حضوری نسبت به تهیه‌ی کالای مورد نیاز خود اقدام کنند. علاقه‌مندان به تهیه‌ی محصولات این اپراتور می‌توانند علاوه بر کانال‌های فروش حضوری از طریق کانال فروش غیرحضوری رایتل نیز اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

در روش حضوری متقاضی می‌تواند با مراجعه به نمایندگی‌ها یا دفاتری که محصولات رایتل را ارائه می‌کنند، نسبت به خرید یا فعالسازی محصول خود اقدام کند.

براساس این خبر، علاوه بر روش خرید حضوری امکان خرید انواع سیم‌کارت‌های رایتل در قالب طرح‌های ویژه و متنوع این اپراتور به منظور پوشش سلایق و نیازهای کاربران مختلف از طریق غیر‌حضوری نیز فراهم شده است. سفارشات اینترنتی ظرف مدت حداکثر ۵ روز کاری از طریق پست به آدرس مشتری در سراسر ایران تحویل شده و پیگیری خرید و رهگیری بسته‌ها از طریق کدرهگیری پستی در وب‌سایت رایتل امکان‌پذیر است.

همچنین از طریق روش‌های غیرحضوری مشترکین دایمی، اعتباری و دیتای رایتل می‌توانند نسبت به خرید شارژ و بسته های مصرفی اقدام کنند.

مشترکین دائمی می‌توانند از طریق وب‌سایت رایتل و استفاده از کدهای دستوری (USSD) نسبت به خرید بسته اقدام کنند. گفتنی است مشترکین اعتباری و دیتا نیز می‌توانند از طریق وب‌سایت رایتل و همچنین استفاده از کدهای دستوری(USSD) نسبت به خرید شارژ و بسته اقدام کنند.

فعال‌سازی بسته‌ها برای تمامی مشترکان از طریق سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰ امکان پذیر است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید