بازرسی‌ گسترده برای کشف کالای قاچاق در اصناف از امروز آغاز شد

بازرسی‌ گسترده برای کشف کالای قاچاق در اصناف از امروز آغاز شد

بر اساس گزارش رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، امروز بازرسان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بازرسی گسترده‌ای از بازار IT انجام می‌دهند و در صورت نیاز، این بازرسی فردا نیز تکرار خواهد شد.

مهدی میرمهدی اعلام کرد که بازرسی برای کشف و برخورد با کالای قاچاق از امروز در بازار رایانه آغاز می‌شود و در صورت نیاز این بازرسی فردا نیز تا پاکسازی بازار از کالای قاچاق ادامه خواهد داشت.

وی گفت:

برنامه بازرسی و کشف کالای قاچاق طبق زمان‌بندی در تمامی اصناف در حال اجرا است و نوبت بازرسی بازار IT روز ۲۴ آبان مقرر شده است.

میرمهدی افزود:

این بازرسی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و گمرک جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و بازرسان برای پاک کردن بازار از کالای قاچاق به تمامی واحدهای صنفی مراجعه می‌کنند و در صورت مشاهده این کالاها، هر گونه تخلف بر عهده مسئول واحد صنفی است و با واحد متخلف برخورد خواهد شد.

به گفته‌ی وی، واحدهای صنفی حتماً باید فاکتور رسمی برای کالاهای خود داشته باشند و به بازرسان ارائه کنند. میرمهدی اظهار امیدواری کرد که با شدت گرفتن بازرسی‌ها در اصناف، در چندین مرحله و به‌زودی بازار از کالای قاچاق خالی شود.

منبع فارس

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید