درهای بازار لوازم الکترونیک مصرفی آمریکا به روی ایران باز می‌شود

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
ایالات متحده‌ی آمریکا درهای بازار لوازم الکترونیک مصرفی خود را به روی ایران باز کرد؛ این بدین معنی است که باید از این پس شاهد حضور برندهای برتر آمریکایی بصورت رسمی در ایران باشیم. حضور رسمی در بازار ایران به معنای پشتیبانی، فروش و ورود مستقیم کمپانی‌های شناخته شده‌ی فعال در این بازار، در کشورمان است.
تبلیغات

براساس اطلاعات منتشر شده دولت آمریکا براساس گواهی‌های D، E و F اجازه‌ی توزیع، فروش و پشتیبانی از لوازم الکترونیک را در کشور ایران از سال ۲۰۱۴ صادر کرده است.

در این راستا GCI با مشارکت نامداران ائل رایانه که نمایندگی این کمپانی را در ایران بر عهده خواهد داشت، اقدام به واردت و فروش محصولات خواهد کرد. این کمپانی قادر است تا انواع محصولات الکترونیک مصرفی را اعم از گوشی‌ هوشمند، ساعت‌ هوشمند، تبلت‌، نوت‌بوک، پی‌سی‌های آل این وان، بازی و کنسول‌های بازی را به همراه تلویزیون را وارد کشور کرده و بصورت رسمی به فروش برساند.

وظیفه فروش این محصولات برعهده‌ی نامداران ائل رایانه خواهد بود. همچنین این کمپانی با استفاده از متخصصان کارآزموده و آشنا به فروش و پشتیبانی از محصولات خواهد پرداخت.

نکته‌ی جالب توجه در این خصوص، فروش این لوازم الکترونیک با فرانشیز لوازم ورزشی است. با توجه به این موضوع، گجت‌های وارد شده به کشور در صفحه ی خوش آمدگویی با نمایش لوگوی نامداران ائل رایانه و فدراسیون ورزشی همراه خواهد بود. همچنین نرم‌افزار‌های مورد استفاده در این گجت‌ها نیز بصورت استاندارد از زبان فارسی پشتیبانی خواهند کرد.

کارمندان نامداران ائل رایانه، برای فروش هر یک از برند‌ها آموزش‌های لازم را خواهند دید تا هر یک بصورت تخصصی دانش فنی لازم را در مورد پشتیبانی و فروش محصولات داشته باشند. از جمله‌ی مواردی که در این خصوص بسیار خوب است، اعمال وارانتی و ضمانت محصولات در داخل کشور است.

منبع این خبر مرکز توسعه تجارت سیاتل است که مرجع معتبری است؛ با این حال نمی‌توان به طور قطع درباره این موضوع و صحت آن اظهار نظر کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده نزدیک چه اتفاقاتی می‌افتد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات