ایرانسل شبکه‌ی 3G و 4G را به مترو تهران آورد

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
مطالعه 1 دقیقه
ایرانسل از راه اندازی شبکه‌های نسل سه (3G) و چهار ( 4G/LTE) بعنوان سریع‌ترین شبکه اینترنت کشور در خطوط متروی تهران خبر داد. از این پس مسافرین مترو می‌توانند در حین سفر خود از اینترنت پر سرعت استفاده کنند.
تبلیغات

در حال حاضر ایستگاهها مولوی، حسن‌آباد، گلبرگ و سبلان تحت پوشش شبکه نسل سه و چهار ایرانسل قرار گرفته‌اند و با ادامه همکاری مدیریت متروی تهران، به سرعت سایر ایستگاه‌ها، تحت پوشش خدمات باندپهن همراه ایرانسل قرار خواهند گرفت.

پیش از این تعدادی از ایستگاه‌های متروی شهرهای شیراز و مشهد مقدس تحت پوشش شبکه باندپهن همراه ایرانسل قرار گرفته بود.

براساس این گزارش، در حال حاضر بیش از ۴۱۸ شهر و دهستان و ۵۶ مسیر جاده‌ای اصلی در تمامی ۳۱ استان کشور، تحت پوشش شبکه 3Gو بیش از 90 شهر و دهستان، تحت پوشش خدمات 4G/LTEایرانسل قرار دارند.

برای اتصال به شبکه 4G ایرانسل کافی است مشترکین ضمن تعویض سیمکارت فعلی خود به سیمکارت نسل چهارم یا همان یوسیم یا خرید یوسیم جدید، این سیمکارت را در گوشی با قابلیت پشتیبانی از خدمات نسل چهارم ایرانسل قرار داده و تنظیمات مربوطه را روی گوشی خود اعمال کنند. استفاده از تمامی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، براساس منطقه تحت پوشش، نوع سیمکارت و تنظیمات گوشی، بدون محدودیت در سرعت و فناوری، برای تمامی مشترکین سیمکارت های دائمی، اعتباری و دیتای ایرانسل امکان‌پذیر است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات