مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی میهن بلاگ با عنوان «من امروز، ۱۰ سال قبل»

دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
مطالعه 2 دقیقه
میهن بلاگ در راستای گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی و با توجه با نزدیک شدن به روز وبلاگ‌نویسی جهانی و روز وبلاگ‌نویسی فارسی،  اقدام به برگزاری یک مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی با عنوان «من امروز، ۱۰ سال قبل» کرده است.
تبلیغات

میهن‌بلاگ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سرویس‌های ارائه‌ی خدمات رایگان وبلاگ در ایران، تلاش کرده است تا با برگزاری مسابقه‌ای به نام «من امروز، ۱۰ سال قبل»، روح تازه‌ای را در کالبد خسته و کم رمق وبلاگ‌نویسی فارسی بدمد.

کافی است به این فکر کنید که میهن‌بلاگ ماشین زمانی اختراع کرده از نوع کیبرد و وبلاگ که شما را با عقل کنونی‌تان به ۱۰ سال قبل بازمی‌گرداند و این اجازه را به شما می‌دهد تا زندگی خود را اگر دوست دارید تغییر دهید. ۱۰ سال قبل برای هرکس سالی به یادماندنی است. سالی پر از خاطره‌های خوب و بد، تلخ و شیرین. کدام یک از اتفاقات سال 1384 در زندگی شخصی خود را می‌خواهید تغییر دهید؟

سروش صحت

برای شرکت در مسابقه مهم نیست عضو میهن‌بلاگ هستید یا نه؛ می‌توانید با مراجعه به mihanblog.com/timemachine در این کمپین وبلاگ‌نویسی شرکت کرده و در بستر مسابقه که در سرویس وبلاگ‌دهی میهن‌بلاگ تهیه شده است محتوای خود را منتشر کنید. محتوای ارسالی شما توسط داورهای این کمپین بررسی می‌شود و سه برگزیده داوری معرفی می‌شوند. تمامی مطالب منتشر شده در بستر مسابقه به رای مردمی نیز گذاشته (timemachine.mihanblog.com) می‌شوند.

این مسابقه از ۳ مرداد ماه آغاز می‌شود و آثار شرکت‌کنندگان توسط سروش صحت، لیلی رشیدی و اسدالله امرایی داوری خواهند شد.

به سه نفر اول، ۳ دستگاه Surface pro 3 اهدا خواهد شد و اثر منتخب مردمی نیز یک ربع سکه هدیه خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات