پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه

پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه

وب‌سایت آموزش آنلاین رایگان (درسنامه) تصمیم گرفته است مرداد ۱۳۹۶ پس از ۷ سال فعالیت به کار خود پایان دهد.

وبگاه آموزش رايگان (درسنامه)، يكى از پيشگامان آموزش آنلاين به زبان فارسى كه از مرداد ١٣٨٩ با شعار (آموزش رايگان در صندوق پستى شما) شروع به كار كرده بود؛ با ارسال ايميل خداحافظى براى كاربرانش به كار خود پايان می‌دهد. دوره‌هاى درسنامه همچنان در وب‌سایت درسنامه در دسترس خواهند بود.

روش كار درسنامه به اين صورت است كه در مرحله‌ی اول تنها با ارسال ايميلى خالى در دوره‌ى مورد نظرتان ثبت نام و دروس آموزشى را دريافت می‌کنید. با مطالعه‌ى درس و فراگيرى آن، در ايميل بعدى كه آزمون درسنامه است شركت خواهید کرد و در صورت موفقيت، درس بعدى برايتان ارسال می‌شود. در پايان مدرك پايان دوره برایتان ارسال خواهد شد كه البته مدرك تحصيلى معتبر براى مؤسسات و شركت‌ها محسوب نمی‌شود.

درسنامه در ايميل خداحافظى‌اش نوشت: «همان‌گونه که هر آغازی را پایانی است، درسنامه نیز به پایان کار خود نزدیک شده است و تیم درسنامه تصمیم گرفته است که در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۶ فعالیت درسنامه را به‌صورت کامل به پایان برساند.»  درسنامه در طول ٧ ساله فعاليتش ٨٢ دوره آموزشى در زمینه‌های كامپيوتر، عكاسى، گرافيك، موسيقى، اخلاق و... برگزار كرد و تاکنون بيش از٣٠٠ هزار دانشجو داشته است.

ويديوى جالبى از درسنامه انتشار يافته است كه در آن درسنامه (دارالفنون آنلاين) معرفى می‌شود؛ در اين انيميشن ٢ دقیقه‌ای، مشاهير ايرانى و غير ايرانى به زبان طنز از دوره‌هايى كه درسنامه برگزار كرده است، تشكر مى‌كنند.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید