گزارش زومیت از مراسم رونمایی «گلد کیدز» ال‌جی

دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱
مطالعه 4 دقیقه
«کانون نخبگان طلایی ایران» یا «گلد کیدز» پروژه‌ای است که هدفش شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان کودکان ایرانی است. این پروژه با همکاری مؤسسه مهرآفرین، شرکت گلدیران و ال‌جی آغاز شده است.
تبلیغات

مراسم رونمایی از پروژه گلد کیدز (Gold Kids) یکشنبه، ۱۴ دی‌ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. این پروژه که هدفش شناسایی کودکان و نوجوانان مستعد در زمینه‌های مختلف، برگزاری کارگاه‌های متنوع و کشف استعداد آنها است، با حمایت دفتر ال‌جی در ایران، شرکت گلدیران و مؤسسه خیریه مهرآفرین آغاز شده است.

هدف این پروژه ثبت نام کودکان برای یک دوره چهارساله است تا علاقه‌مندی‌ها و استعدادهای آنها را کشف کرده و از طریق کارگاه‌های متنوع آموزشی، مهارت‌های آنها پرورش یابد. این پروژه در مراحل آغازین است و انتظار می‌رود به یک پروژه ملی تبدیل شود.

در این مراسم کریس جانگ، مدیر دفتر ال‌جی در ایران ضمن خوش آمدگویی به حضار، درباره‌ی برنامه‌های عام‌المنفعه ال‌جی، LG Hope Screen و پروژه گلدکیدز توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت:

وی افزود:

سپس فاطمه دانشور، رییس مؤسسه مهرآفرین و عضو شورای شهر تهران درباره الگوهای نوین خیریه گفت:

دانشور همچنین گفت که پروژه گلدکیدز با همکاری بین مؤسسه مهرآفرین و شرکت‌های ال‌جی و گلدیران شروع به کار کرده و تازه در ابتدای مسیر خود قرار دارد. وی ابراز امیدواری کرد که این پروژه بتواند آینده‌ای بهتر برای کودکان به ارمغان بیاورد.

در ادامه مراسم حسین تنهایی، قائم مقام گلدیران گفت:

در این مراسم، قائم مقام سفارت کره در ایران، چو تای، متن پیام سفیر کره را درباره این پروژه، قرائت کرد و ابراهیم نکو، عضو هیئت رییسه‌ی کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن ابراز خرسندی از اجرای چنین طرحی، از سایر شرکت‌ها خواست تا دست به اقدامات عام‌المنفعه این‌چنینی بزنند.

در پایان مراسم نیز یادبودها و تقدیرنامه‌هایی به مسئولین این پروژه و استعدادهای برتر شناخته شده در «گلد کیدز» اهدا شد. همچنین اعلام شد که یک تارنمای اینترنتی برای این پروژه به آدرس goldkids.ir راه‌اندازی شده است که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آن، با اهداف و روند پیشرفت این پروژه آشنا شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات