TAP30 رونمایی شد

TAP30 رونمایی شد

اپلیکیشن سفارش تاکسی TAP30 طی مراسمی در تهران رونمایی شد. با استفاده از اپلیکیشن تپ۳۰ می‌توان به صورت آنلاین و با تعیین مبداء و مقصد، تاکسی دربستی سفارش داد. همراه زومیت باشید.

اپلیکیشن سفارش تاکسی TAP30 طی مراسمی در کاخ تاریخی-فرهنگی نیاوران رونمایی شد. این مراسم با حضور برخی از فعالان استارتاپی، اصحاب رسانه‌ و برخی از رانندگان برگزار شد.

TAP30 اپلیکیشن سفارش تاکسی دربستی به صورت آنلاین است که کاربر با تعیین مقصد هزینه‌ی سفر را مشاهده کرده و می‌تواند به صورت آنلاین تاکسی را کرایه کند.

این اپلیکیشن فعلاً در مناطق غرب، شمال غرب و شمالی تهران خدمات رسانی دارد و در هفته‌های آینده مناطق شرقی و جنوبی تهران را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. پرداخت تاکسی در این برنامه به صورت آنلاین است و کاربران و رانندگان در مورد کرایه با هم صحبت نخواهند کرد.

به گفته‌ی میلاد منشی پور مدیرعامل اپلییکشن TAP30، راه اندازی این برنامه تا کنون باعث اشتغال ۳۰ نفر در بخش فنی و تعداد زیادی راننده شده است. TAP30 بر کیفیت خودروهای ارسالی دقت داشته و مدل‌های جدید و کمتر از ۱۰ سال کارکرد را جذب می‌کند.

میلاد منشی‌ پور گفت: «ما برای راه اندازی این برنامه حدود ۱۰ نفر از ایرانیان متخصص حاضر در سیلیکون ولی را به ایران آورده‌ایم و بسیار بر موارد فنی اپلیکیشن حساسیت نشان داده‌ایم.»

مدیرعامل TAP30 در مورد تسهیلات و مزایای موجود برای رانندگان و مسافران در تپ۳۰، اعلام کرد: «ما برای رانندگان طرح‌ها و تسهیلات مختلفی را بر اساس عملکرد و نوع فعالیت‌شان تعیین کرده‌ایم. برای تعداد زیادی از مسافران هم سفر اول را رایگان قرار دادیم و در مواقع مختلف برای آنها تخفیف قائل می‌شویم.»

به گفته‌ی مدیرعامل TAP30 کاربران این اپلیکیشن با معرفی دوستان خود و عضویت آنها می‌توانند از یک سفر رایگان برای خود و یک سفر رایگان برای دوستان خود بهره‌مند شوند.

این مراسم در حالی برگزار شد که بیش از ۲۰ مدل قدیمی و جدید BMW در این مراسم حضور داشتند که نمادی از کار باکیفیت این برنامه و راه‌اندازی بخش تاکسی‌های لوکس TAP30 در ماه‌های آینده بود.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده